Alarm bombowy w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej. To kędzierzyńska siedziba PiS. Wszystkie służby na miejscu

6

W czwartek wieczorem służby ratunkowe zostały powiadomione o groźbie podłożenia ładunku wybuchowego w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 5 w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie mieści się m.in. lokalna siedziba Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarności.

Informację potraktowano bardzo poważnie. Na miejscy interweniują liczne siły policji i straży pożarnej. Teren wokół budynku został odgrodzony. Działania służb trwają. Zbieramy informacje. W strefie zagrożonej potencjalnym wybuchem nie ma lokali mieszkalnych. Ewakuowano natomiast kilka osób pracujących w najbliższej części budynku dworca.

Aktualizacja: policja dotarła do mężczyzny, który groził wysadzeniem budynku. Został on zatrzymany. Jak udało nam się dowiedzieć, to mieszkaniec okolicy. Miał zadzwonić do banku, który niegdyś znajdował się przy ulicy Grunwaldzkiej, żądając wyłączenia świateł pod groźbą wysadzenia sąsiedniego budynku przy ulicy Grunwaldzkiej 5. Wszystko okazało się blefem. Nie stwierdzono zagrożenia. Alarm został odwołany.

6 KOMENTARZE

  1. JA mam nadzieję, że służby Jarosława znajdą winowajcę tego ŻARTU.
    Coś niebywałego, to jest atak na demokrację i demokratyczny PiS, podniesiona ręka na władzę zostanie odrąbana.

  2. Po co tyle krzyku o siedzibie pisu w niewysadzonej kamienicy? Pisie misie skręciły wyjątkowo grubą aferę i spodziewają się odwetu bombowego, czy wykorzystują cudze problemy z głową w celach marketingowych?

  3. Ja bym inaczej sformułował komentarz Rycha nie usuwając żadnego słowa: Ja mam nadzieję, że służby znajdą Jarosława, winowajcę tego ŻARTU.
    Tak samo a jednak inaczej.

Skomentuj