Alarm bombowy w budynku kozielskiego szpitala. Na miejscu straż pożarna i policja

7

W sobotę około południa służby ratunkowe zostały powiadomione o groźbie podłożenia ładunku wybuchowego w budynku szpitala przy ulicy Roosevelta w Kędzierzynie-Koźlu.

Informacje potraktowano poważnie. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej oraz policję. Strażacy zabezpieczyli budynek szpitala, izba przyjęć została wyłączona na czas prowadzenia działań. Działania policji trwają, na ten moment nie znaleziono nic podejrzanego.

7 KOMENTARZE

  • Zgodzę się z wysyłaniem takich imbecyli na pierwszą linię frontu tam ich miejsce wśród swoich, świeżo powołanych do wojska KACAPÓW !!!
   Pełna zgoda, na front, z tym, że TY ich tam zaprowadzisz.

 1. Straż Pożarna jest upoważniona do lokalizowania i rozbrajania ładunków wybuchowych? Myślałem że odpowiednie służby są od tego. Jaja sobie w tym mieście robicie ? Kiedy była prawdziwa interwencja straży pożarnej w K-K ? 36 zastępów podobno w gminie mamy,paliło się coś ostatnio ?

 2. No tak to jest, nie znaleźli żartownisia który chciał wysadzić przedszkole bo ważniejsza akcja bezpieczny przystanek autobusowy to gość poszedł dalej i wymyślił sobie ze dla rozgłosu wysadzi szpital ale w telefonie. Taki jest efekt prężnie działającej policji.

 3. Chleba i igrzysk, rocznica miasta możliwości…Koncert
  Alarmy. Pacjenci szpitala??
  Strażacy – chłopaki do wszystkiego. Inne służby? ……..
  Na jakim etapie poszukiwania grożących ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj