Aktywna niedziela w siodełku. MOSiR zaprasza do udziału w rajdzie rowerowym

1

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w kolejnym rajdzie rowerowym. Jego uczestnicy zmierzą się z malowniczą leśną trasą, prowadzącą z osiedla Azoty do siedziby Nadleśnictwa Kędzierzyn w Starej Kuźni.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 czerwca. Uczestnicy rajdu wystartują o godzinie 9:15 z parkingu pod hotelem Solidaris, a trasa wycieczki poprowadzi leśnymi duktami do siedziby Nadleśnictwa Kędzierzyn w Starej Kuźni, gdzie przewidziano krótki postój. W drodze powrotnej planowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek leśnictwa, planowany powrót o godzinie 14. Uczestnicy pokonają łącznie trasę o długości około 30 kilometrów.

Zapisy do rajdu przyjmowane są hali sportowej przy ulicy Wojska Polskiego – pok. nr 5, w godzinach 10 – 20. Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku, 23 czerwca do godziny 12. Szczegółowy regulamin rajdu dostępny TUTAJ (kliknij, aby przejść).

1 KOMENTARZ

  1. Tak, tak inchalacji w benzen city przy upalnej pogodzie!!! No nie ma nic lepszego jak duża pętla wokół zaklodow chemicznych.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj