Aktualne informacje dla pacjentów Kliniki Nova. Ograniczenia w związku z epidemią

0

Klinika Nova zmuszona jest zmienić zasady swojego działania w związku z epidemią koronawirusa. Sytuacja jest bardzo poważna, zmienna i dynamiczna.

1. Dwie poradnie lekarza rodzinnego w Koźlu przy ulicy Łukasiewicza 23 oraz w Sławięcicach przy ul. Ks. Piotra Ściegiennego 2 działają normalnie. Od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 18.

Bezwzględnie wszystkie wizyty muszą być umówione telefonicznie, nie będziemy przyjmować pacjentów nie umówionych telefonicznie

Korzystajmy z możliwości teleporady (rozmowa z lekarzem i pielęgniarką): Koźle telefon 77 4829034, Sławięcice telefon 77 4832413.

Prosimy, aby pacjenci zgłaszali się na umówione telefonicznie godziny, przychodzili do poradni sami, z wyjątkiem opiekunów do dzieci i osób starszych, pacjenci zmuszeni są zachować odpowiednią odległość od rejestracji.

Będą wpuszczani do pomieszczeń poradni pojedynczo. Personel pracuje zabezpieczony w środki ochrony osobistej.

2.Nocna świąteczna opieka medyczna w powiecie – od piątku 13 marca funkcjonuje w szpitalu przy ul. Judyma w Kędzierzynie, telefon 77 40 62 752.

3. Od poniedziałku 16.03.2020 do odwołania nie jest czynny punkty pobrań laboratoryjnych w Kłodnicy na Kłosowej 7 oraz w Sławięcicach na ks. Piotra Ściegiennego 2.

4. Planowe zabiegi operacyjne do 19.04.2020 zostały odwołane. O wszystkich zmianach terminów będziemy indywidualnie pacjentów informować telefonicznie.

5. Poradnie specjalistyczne w ramach NFZ i porad komercyjnych będą ograniczone do absolutnie niezbędnych, tylko pilne przypadki.

Ambulatorium Kliniki Nova będzie do odwołania czynne będzie w poniedziałek, środę oraz w piątek w godzinach od 8 do 18. Dotyczy to tygodnia obecnego (14) oraz tygodnia po świętach (16).

We wtorek i czwartek rejestracja pracować będzie zdalnie pod numerem telefonu 531 675 097 od 8 do 18, a w sprawach najpilniejszych lekarze udzielą teleporady

Bezwzględnie wszystkie wizyty muszą być umówione telefonicznie, nie będziemy przyjmować pacjentów nie umówionych telefonicznie.

Wszystkich pacjentów na bieżąco informujemy o godzinach ich wizyt.

6. W Wielkim Tygodniu Klinika Nova w Kłodnicy jest nieczynna ze względu na prace budowlane.

Rejestracja w tych dniach będzie dostępna tylko pod numerem telefonu 531 675 097 od 8 do 18 bez możliwości umawiania wizyt, będziemy udzielać tylko informacji.

W związku z dynamicznie rozwijająca się sytuacją epidemiologiczną o dalszych zmianach będziemy informować naszych pacjentów drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco lub prosimy o kontakt z rejestracją.

Dziękujemy wszystkim naszym pacjentom za zrozumienie i prosimy o współpracę.

Skomentuj