Aktualna sytuacja w kozielskim szpitalu covidowym. Wciąż 200 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem

5

Środa ze wzrostem zakażeń do niemal 15 tysięcy. W szpitalu w Koźlu nieznaczny spadek pacjentów. Minionej doby w powiecie zmarło 5 osób. Według najnowszych doniesień, obostrzenia obowiązujące do 9 kwietnia mają zostać przedłużone o kolejne dwa tygodnie, niewykluczone, że jeszcze dziś poznamy ostateczną decyzję rządu w tej sprawie.

W szpitalu w Koźlu przebywa 200 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem, w tym 11 pacjentów przebywających na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej. W placówce przebywa 9 dzieci.

W naszym powiecie mamy dziś 36 nowych przypadków zakażenia. Minionej doby zmarło 5 osób, miały choroby współistniejące.

977 osób objętych jest w powiecie kwarantanną, w ciągu doby wykonano 278 testów.
Na Opolszczyźnie mamy dziś 256 nowych zakażeń, w kraju odnotowano w środę 14 910 przypadków zakażenia.

Z powodu #COVID19 zmarło 158 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 480 osób.

Reorganizacja punktów szczepień prowadzonych przez szpital w Kędzierzynie-Koźlu.
Punkt przy ul. 24 kwietnia 7 (przychodnia przyszpitalna) zmienia swoją lokalizację na Roosevelta 2 (obok szpitala). Telefon do rejestracji pozostaje bez zmian: 77 40 62 526.
Punkt przy ul. Judyma 4 w Kędzierzynie integruje się z punktem przy ul. Harcerskiej 11, telefon do rejestracji pozostaje bez zmian: 690 694 999.

Punkt szczepień przy ul. Harcerskiej 11 pracuje bez zmian: 690 694 186.
Numery telefonów dostępne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.

5 KOMENTARZE

  1. A ludzie dalej nie wierzą w pandemię… ale wierzą w przewodnią rolę partii i wierzą w geniusz Jarosława. Wierzą w płaską Ziemię i chipy w szczepionkach, bo tak im przekazała w tajemnicy krawcowa z YT…

    • Bo pandemii nie ma Rysiek, jest PLANdemia zaplanowana na evencie 201 i w fundacji rockeffelera. Jeśli nadal nie widzisz po roku o co w tym chodzi to nic tylko zaczipować bydło i będziesz robić na swojego pana czy Ci się to podoba czy nie. Puste szpitale, lekarze kawki popijają, grypy nigdy nie miałeś? Gdzie są podane dane o ludziach którzy mają przesuwane operacje? Gdzie są dane ile ludzi popełniło samobójstwo przez zamknięcie biznesu albo stratę pracy? Gdzie statystyki o ludziach z onkologii? Ludzie z zawałami są nie przyjmowani do szpitala a z zapaleniem opon mózgowych są wyrzucani do domu. Po szczepieniach ludzie umierają, ale to pewnie normalne dla ciebie… szkoda że firmy produkujące szczepionki są zwolnione z odpowiedzialności, ciekawe czemu? Pewnie dlatego że to taki super specyfik i nic nikomu nie zrobi, dziwne bo nazywa się on eksperymentem medycznym ale jeśli chcesz być królikiem doświadczalnym to proszę bardzo, twoje życie twoja sprawa ale ode mnie z daleka.

  2. A ile z tego z województwa śląskiego ? Podrzucają nam z ościennych województw a naszych chorych gdzie wywiozą ? Głubczyce też zawalą ze śląskiego. A co z zawałowcami czy z wylewami ?

Skomentuj