Akcja poszukiwawcza w Koźlu. Policjanci i strażacy szukają dziewczyny, której życie może być zagrożone

8
archiwum

We wtorek po godzinie 19 służby ratunkowe w mieście zostały postawione w stan gotowości po informacji o młodej dziewczynie, której życie może być zagrożone.

AKTUALIZACJA (godz. 20:15). Poszukiwania zostały zakończone. 25-letnia kobieta została odnaleziona w mieszkaniu znajomego. Wcześniej miała ona przesłać koleżance zdjęcie wykonane na moście z informacją sugerującą, że może chcieć odebrać sobie życie. Kobieta trafiła pod opiekę załogi pogotowia ratunkowego. Okoliczności całego zdarzenia będą wyjaśniane.

W akcji poszukiwawczej biorą udział zastępy straży pożarnej oraz policja. Jak dowiadujemy się nieoficjalnie, młoda dziewczyna miała skontaktować się ze swoją koleżanką, sugerując, że zamierza popełnić samobójstwo.

Ratownicy przeczesują tereny wokół Odry w Koźlu. Więcej informacji wkrótce.

8 KOMENTARZE

  1. Rozumiem, że niektórzy są uprawnieni do wstawiania tu idiotycznych i żałosnych komentarzy stanowiących ekspresję ich nienawiści. Na przykład niejaki WM. No cóż. Gratuluję takiej cenzury. Gazeta coraz bardziej poważna się staje. Tak trzymać (tego mojego komentarza nie trzeba zatwierdzać – tym razem to do wiadomości gazety).

  2. robię zdjęcie na kosmodromie i… wszyscy jadą mnie tam szukać, a ja u Stacha na serialu na domówce, ha, ha ha. Jaka ja mondra.

    • Po takiej domówce i z tą mondrością załapiesz się na 500+ od naszego zbawiciela. Czyli przybędzie Ci bombelek u cycka.

  3. W takich sytuacjach trzeba reagować nie patrząc na koszty. Jakby nie było takich odrzutków generuje dzisiejsze chore społeczeństwo, co pięknie widać po niektórych bezdusznych komentarzach pod tego typu postami.

  4. Chryste,komentarze sugerują że powinniśmy użalać się nad każdym człowiekiem odbiegającym od normy psychicznej,pijanym,naćpanym itp.Nie posiadam nieograniczonych pokładów w.w. cech i dobrze mi z tym.

Skomentuj