Akcja poszukiwawcza w Kłodnicy. Mężczyzna zagroził, że odbierze sobie życie

7

W czwartek przed godz. 15 w Kłodnicy prowadzone były poszukiwania mężczyzny. Istniały podejrzenia, że może próbować odebrać sobie życie.

W godzinach popołudniowych policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali poinformowani przez rodzinę, że mężczyzna wyszedł z domu i nie ma z nim kontaktu. Istniało ryzyko, że może targnąć  się na swoje życie. Służby ratunkowe zostały postawione w stan pełnej gotowości – policja, jak i straż pożarna. Funkcjonariusze przeszukiwali pobliskie lasy i pustostany.

Jak przekazała podkom. Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy policji w Kędzierzynie-Koźlu, mężczyzna po godz. 15 został odnaleziony przez policję przy rzece Kłodnica, nieopodal Kanału Gliwickiego. Został przetransportowany przez pogotowie do szpitala w celu obserwacji.

MN

7 KOMENTARZE

  1. Pewnie od tego smogu wytwarzanego przez spalanie paliwa w radiowozach straży miejskiej, mieszających bezproduktywnie powietrze w kk pomieszało się w głowie mieszkańcowi benzen zdroju

  2. A bardzo ciekawe. W którym miejscu w Kłodnicy, rzeka Kłodnica znajduje się przy kanale Gliwickim? Może chodziło o kanał Kłodnicki – to taka mała różnica, na oko 1,5 km.

Skomentuj