Akcja odkomarzania miasta. Opryski będą prowadzone w parkach, skwerach i na placach zabaw

10

Jeżeli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, w pierwszej połowie lipca urząd miasta przeprowadzi akcję odkomarzania na terenie miasta.

Odkomarzaniem objęte będą miejskie parki, skwery i place zabaw. Do tego celu użyte zostaną bezpieczne dla zdrowia preparaty, a zabiegi zostaną zlecone specjalistycznej firmie.

Jak informuje urząd, powodzenie akcji jest uzależnione od warunków pogodowych. Terminy są również do aktywności pszczół. Szczegółowy harmonogram odkomarzania ma zostać podany w najbliższym czasie.

10 KOMENTARZE

 1. Noooooo Nie wiem, nie wiem ,czy TAK SOBIE można truć te biedne komarki😀

  Powinni zadziałać Grenpisy czy podobe CHOLERY i zabronić KRZYWDZENIA tych furgających i PRZYMILNIE brzęczących zwierzątków😢😁

  I oczywiście OBOWIĄZKOWO NALEŻY powiadomić o tym skandalu Timermansa lub podobnego mu GŁUPKA !!😀

 2. a co z przyległymi miejscowościami nad odrzańskimi np gdzie dziadostwa jest w brud ??? ważne by tylko w centrum vip-y miały spokój

  • kogo pytasz? Przeczytałeś aby dokładnie? Jak nie to jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz, aż zrozumiesz o co chodzi, i dlaczego w mieście.
   * nadodrzańskimi
   *np.

 3. Tak jest. Wybić, wytruć, unicestwić wszystko na tej planecie co się rusza. A także to co rośnie. Pozotawić tylko homo tzw. sapiens. A on już wkrótce sam siebie wykończy.

 4. Przy okazji wytrujecie pożyteczne owady, ale. To już mało ważne. Przy okazji opryskiwacze zarobią trochę grosza. Prawda?

 5. Do @dikamillo. Zdaje się, że przyległe miejscowości mają SWOJE WŁADZE😀

  Chociaż tam na polach trują wszystko na maxa, A NAJLEPIEJ WYCHODZI im trucie pszczół😕 oraz innych pożytecznych owadów😕

  Komary są ok😀. Mogą być nawet ATRAKCJĄ dla turystów unijnych zza Odry. 😀 Może NAWET władze załatwią se jakieś granty UNIJNE z tego tytulu.

  I zaś budiet kasiora na NAGRODY EKOLOGICZNE dla władzy, za promocję komarowej prowincji mniejszości narodowej😀😉

Skomentuj