Akcja konsolidacja!

0

Nowy samochód, telewizor, komputer dla dziecka… W dzisiejszych czasach to nie dobra luksusowe, ale raczej minimum, które każdy powinien zapewnić rodzinie. Niestety, na to minimum nie wszystkich stać. W końcu nie wszyscy dysponują wolną gotówką rzędu kliku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Przyzwyczailiśmy się, że np. zakup samochodu wiązać się musi z zaciągnięciem pożyczki. Jednakże często dochodzą również pomniejsze pożyczki zaciągnięte na sprzęty czy inne udogodnienia, bez których mało kto może się już dzisiaj obejść. Wszystko to prowadzi do sytuacji, kiedy mamy kilka rat o różnych terminach płatności.

Kiedy spłacamy kilka pożyczek, może się zdarzyć, że ani się obejrzymy, a stajemy się niewolnikami zaciągniętych zobowiązań, które pochłaniają znaczną część miesięcznego wynagrodzenia. Nie jest również odosobnione wśród Polaków zaciąganie pożyczek na spłatę już istniejących długów. W sytuacjach podbramkowych jesteśmy w stanie zgodzić się nawet na niekorzystne warunki oferty kredytodawcy, byleby móc zapewnić dziecku godny start w nowy rok szkolny czy godziwy odpoczynek dla rodziny po roku uczciwej pracy. Szczególnie, gdy nasza zdolność kredytowa jest już nadszarpnięta, jesteśmy bardziej narażeni na zawarcie niekorzystnych zobowiązań.

Kasa Stefczyka wyciąga więc pomocną dłoń i proponuje ofertę konsolidacyjną, która nie tylko pozwoli zapanować nad chaosem związanym z ratami, ale również wyposaży w środki pozwalające na zaspokojenie bieżących potrzeb. Na czym ta konsolidacja miałaby polegać? Konsolidacja to, najprościej rzecz ujmując, zamiana kilku dotychczasowych pożyczek na jedną nową o ujednoliconych warunkach spłaty. W ramach konsolidacji w Kasie można liczyć na ratę niższą od kwoty zsumowanych rat wszystkich dotychczasowych zobowiązań.

Jakie są korzyści pożyczki konsolidacyjnej? Tak samo proste, jak sama konsolidacja:

  • jedna rata w miesiącu zamiast kliku,
  • możliwość otrzymania atrakcyjnych obniżek oprocentowania,
  • najbardziej dogodny, wybrany przez Państwa, termin spłaty raty, np. dzień po otrzymaniu wynagrodzenia,
  • kwota pożyczki dopasowana do potrzeb i możliwości finansowych,
  • możliwość otrzymania dodatkowych środków, które można przeznaczyć na dowolny cel,
  • szybka decyzja kredytowa – wstępnej informacji możemy udzielić nawet w 15 minut.

Zapraszamy  do  placówki:

Kędzierzyn-Koźle, ul. Wojska Polskiego 6,
tel. 77 483 58 82, 77 472 32 32

Materiał dotyczy produktu Pożyczka Konsolidacyjna Plus.

Szczegóły dotyczące produktów umożliwiających konsolidację dostępne są w placówkach Kasy Stefczyka. Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Przyjdź do Placówki Pośrednika Kredytowego umocowanego do dokonywania czynności faktycznych lub prawnych w imieniu i na rzecz SKOK Stefczyka związanych z przygotowaniem, oferowaniem lub zawieraniem umów o kredycie konsumenckim oraz do czynności niezbędnych do wykonywania zawartych Umów.
Pośrednik Kredytowy Stefczyk Finanse-Towarzystwo Zarządzające SKOK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Gdyni, przy ul. Legionów 126-128. KRS w SR Gdańsk–Północ w Gdańsku, VIII WG KRS, KRS 0000427715, kapitał zakładowy: 252.603.905,00 zł (wpłacony w całości), NIP 586-227-79-20.

Materiał promocyjny

Skomentuj