Akcja gaśnicza na składowisku odpadów zakończona! Strażacy walczyli z ogniem ponad dwie doby

6
Foto: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kędzierzynie-Koźlu.

Wieczorem we wtorek Komenda Powiatowa Straży Pożarnej poinformowała o zakończeniu akcji gaśniczej na składowisku odpadów przy ulicy Naftowej.

Przypomnijmy, pożar zauważono w niedzielę przed godz. 14. W ogniu stanęła hałda odpadów wielkogabarytowych. Działania gaśnicze prowadzono z ziemi i powietrza. W szczytowym momencie brało w nich udział około stu strażaków. Pożarowi towarzyszyło silne zadymienie. Aby ugasić ogień, konieczne było przekopanie hałdy z użyciem ciężkiego sprzętu.

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo ciekawe. Akcja zakończona, a normy benzenu przekroczone… Pewnie cwaniak truciciel podpiął się pod pożar i wypuścił cały syf w powietrze. Takie rzeczy tylko w Mieście Możliwości.

  2. Smród w śródmieściu i na pogorzelcu, że oddychać nie można. C6H6 pokazuje 439% (23:30). Normalnie tylko klimatyczne wprowadzić. Ciekawe kto mi da pieniądze na lekarzy bo z państwowej lecznicy nie ma co. Kolejki, że hoho. Może życia zabraknąć.

  3. Pożar ugaszony. Jest środa po godz 23. Większość ludzi już śpi więc można trucizny puszczać w powietrze. Jest bardzo ciepła noc więc mieszkańcy śpią przy otwartych oknach A w powietrzu unosi się „coś”, smród taki że głowa boli. Ale nikogo to nie obchodzi można nas truć bezkarnie

Skomentuj