Akcja „10 metrów słodkości” Grupie Azoty ZAK. Pracownicy przygotowali paczki, które trafią do dzieci

2

Święty Mikołaj i jego elfy ponownie zawładnęły dziś Grupą Azoty ZAK! To już 10. edycja akcji charytatywnej „10 metrów słodkości”, w ramach której pracownicy Grupy Azoty ZAK zbierają słodycze na rzecz lokalnych organizacji opiekuńczych.

Radosny klimat i nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia panował od pierwszego przystanku do finału przy firmowej choince. Dzięki zaangażowaniu pracowników udało się zebrać jeszcze więcej niż w ubiegłym roku metrów słodkości, które już jutro wyruszą w trasę.

Podczas finału akcji głos zabrali członkowie zarządu naszej spółki – prezes Filip Grzegorczyk i wiceprezes Aleksander Prus, którzy podziękowali pracownikom za wielkie serca i podkreślili, że tradycję akcji „10 metrów słodkości” należy kultywować, jako jeden z wielu przejawów społecznej odpowiedzialności Grupy Azoty ZAK.

Dla zgromadzonych przy choince z koncertem kolęd wystąpiła Orkiestra Dęta Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu.

2 KOMENTARZE

  1. Fajne to, ludzie się wspaniale bawią, ale, ale, czy ja tego już gdzieś nie widziałem…

    Ach tak, Bareja.

  2. Przestańcie tą dzieciarnię tym niezdrowym cukrem faszerować. Naprzyzwyczajają młokosów do śmieciowego żarcia a potem nadwaga, próchnica itp. Jak już nie macie co robić to coś zdrowego im dajcie. Przynajmniej jakiś pożytek z tego będzie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj