Agresja drogowa na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna uderzył w lusterko ciężarówki. WIDEO

22

Na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla, szczególnie na jej środkowym fragmencie, często dochodzi do spięć pomiędzy kierowcami. Nagranie jednej z takich sytuacji przesłał nam nasz czytelnik.

Do spięcia doszło przed sygnalizacją przy przejściu dla pieszych na wysokości galerii. Przed ciężarówką jadącą prawym pasem zatrzymało się auto osobowe. Mężczyzna podszedł do kabiny, po czym podskoczył, uderzając w lusterko. Następnie od razu odszedł.

Niestety, nic nie wiadomo o tym, co doprowadziło do wybuchu agresji pomiędzy tymi uczestnikami ruchu.

22 KOMENTARZE

 1. Na Y.T. jest cykl STOP CHAMSTWU tam takich jełopów jest sporo. Naćpa się czy na chleje a później burdy robi na drodze. Zresztą nie trzeba szukać daleko. Nawet znajdą się tu – wypisują agresywne idiotyzmy pod artykułami, obrażając komentujących.

 2. Niestety, nic nie wiadomo o tym, co doprowadziło do wybuchu agresji pomiędzy tymi uczestnikami ruchu.
  Odpowiedź jest prosta, to głupota.

 3. Znając życie, to jechał sobie jakiś burak po obwodnicy, ciężarówka to wyprzedziła i zjechała na prawy pas, ten się oburzyl no bo jak ktoś to może wyprzedzić, i wyprzedził ciężarówkę a następnie okazał swoje niezadowolenie. „Typowy Seba”

 4. Natychmiast zabrać prawo jazdy na co najmniej rok. Żadne pouczenie, mandaty, punktu karne i takie pierdoly. Od razu zakaz jazdy na rok.

  • A może zastanowisz się nad tym, jak wygląda w tamtym miejscu droga?
   Ponieważ ja jeżdżę tamtędy 3, 4 razy dziennie i podejrzewam, że mogło być tak:
   1. Kierujący ciężarówką zjeżdża z ronda milenijnego i jedzie w kierunku ronda przy McD.
   2. Chcąc jechać na wprost (kierunek Pyskowice, Azoty) musi zmienić pas z prawego na lewy, wjeżdżając przed maskę osobówce.
   3. Zjeżdża z ronda, wskakuje na prawy pas, w tym czasie osobówka wyprzedza go lewym pasem, zajeżdża drogę i gwałtownie hamuje.
   4. Kierujący cysterną chcąc uniknąć kolizji (nie ma możliwości ominięcia osobówki, bo lewy pas jest zajęty) zatrzymuje się.
   5. Pajac z osobówki wyskakuje z łapami do lustra i wyrównuje rachunki na drodze…

   A teraz „cwaniaczek z bożej łaski” odpowie za zniszczenie mienia, tym samym dowie się, ile kosztuje nowe, oryginalne, malowane w kolor nadwozia, lustro do Volva… I co? Zamiast dać nauczkę kierującemu ciężarówką, dostanie po kieszeni i to nieźle.
   Zawsze powtarzam – droga nie jest miejscem do wyrównywania rachunków.

 5. Bo kierowcy ciężarówek zachowują się tak jak by byli bogami na drogach, myślą że jak większe auto to wszystko im wolno, dobrze mu kluczem w ten głupi łeb nie przywalil

 6. Przypomnę, że na autostradzie pod Łodzią też 2 postanowiło sobie udowadniać rację i obaj zostali zmieceni przez inny samochód. To na przyszłość dedykuję wszystkim sebom i sebixom.

 7. Szanowna Redakcjo. Długo jeszcze temat lusterka, które znokautował jakiś świr, będzie odgrzewany? Jak stare kotlety? Nie ma ważniejszych tematów ?

Skomentuj