Agata Morkis pokieruje pracami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu

6

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu ma nowego szefa. Placówką po odchodzącej na emeryturę Danucie Ceglarek pokieruje jej wieloletnia zastępca, Agata Morkis.  

Nowa dyrektor z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kędzierzynie-Koźlu jest związana od ponad dwóch dekad. W ostatnich 8 latach z powodzeniem doradzała w zarządzaniu placówką, pełniąc funkcję zastępcy dyrektora. Agata Morkis będzie kontynuować pracę swojej poprzedniczki realizując cele i misję społeczną ośrodka, a także, jak sama zapowiada, wprowadzać nowe rozwiązania w jego funkcjonowaniu.

Gratulacje z okazji awansu złożyli prezydent Sabina Nowosielska, zastępca prezydenta Wojciech Jagiełło, a także była już dyrektor MOPS Danuta Ceglarek, życząc jednocześnie wielu sukcesów w pracy na nowym stanowisku.

6 KOMENTARZE

 1. Dz. U. 2008 Nr 223 poz. 1458
  Ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych

  Art. 11.
  1. Nabór kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze, w tym na kierownicze stanowiska urzędnicze, jest otwarty i konkurencyjny.
  2. Kierownik jednostki, o której mowa w art. 2, upowszechniając informacje o wolnych stanowiskach urzędniczych, w tym kierowniczych stanowiskach
  urzędniczych, wskazuje stanowiska, o które poza obywatelami polskimi mogą ubiegać
  się obywatele Unii Europejskiej oraz obywatele innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  Czy kk24 zamieści relację z przebiegu konkursu?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj