A jednak przyjechał. Janusz Korwin-Mikke rozmawiał z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla

6

Za pierwszym razem się nie udało, Janusz Korwin-Mikke dotrzymał jednak słowa i spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla.

Jeden z liderów Konfederacji planował zawitać do Kędzierzyna-Koźla już w połowie maja, jednak w ostatniej chwili odwołał przyjazd, gdyż musiał stawić się w sądzie. Spotkanie zorganizowano więc raz jeszcze. W środę Janusz Korwin-Mikke spotkał się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla w Restauracji Ogrodowa.

Polityka słuchało kilkadziesiąt, głównie młodych, osób. Janusz Korwin-Mikke skupił się na krytyce Unii Europejskiej, którą uważa za lewacką organizację opanowaną przez masonów. W drugiej części spotkania odpowiadał na pytania publiczności.

6 KOMENTARZE

    • Szacunek trzeba mieć do wszystkich, a tobie najwyraźniej go brakuje. Na tym zdjęciu z twoim wizerunkiem to też szału nie ma.Z czym do ludzi…

  1. ” Janusz Korwin-Mikke skupił się na krytyce Unii Europejskiej”, przecież po to tam szedł aby ją „rozwalić” tak kiedyś mówił, a okazuje się że tylko śpi ze słuchawkami na uszach, i za to mu płacą, żałosne! ….

    • 7 było. Nie jest źle. Pojutrze głosuję na Konfederację. Tylko Oni zajęli jednoznaczne środowisko wobec ustawy 447. Zorganizowali 20 tysięczną manifestację przeciw tej ustawie.
      No i nie będę miała straconego głosu bo wg ostatnich sondaży znacznie przekraczają próg wyborczy.

Skomentuj