A jednak będzie! Mundialową strefę kibica w Kędzierzynie-Koźlu zorganizuje ZAK

3
Mecz otwarcia Euro 2012 na strefie kibica w Kędzierzynie-Koźlu.

Świetne wieści dla fanów piłki nożnej z Kędzierzyna-Koźla i okolic. Na czas mundialu w Rosji w mieście powstanie strefa kibica. Zorganizuje ją Grupa Azoty ZAK S.A., która w tym roku hucznie obchodzi jubileusz 70-lecia.

Większość czytelników z niezadowoleniem przyjęła naszą wczorajszą informację o braku mundialowej strefy kibica w Kędzierzynie-Koźlu. Okazuje się jednak, że takie miejsce w naszym mieście powstanie. Dobre wieści napłynęły z Grupy Azoty ZAK S.A. Największy pracodawca w regionie w tym roku świętuje jubileusz 70-lecia i z tej okazji organizuje ciekawe imprezy i wydarzenia dla wszystkich mieszkańców miasta i okolic.

W komunikacie do portalu kk24.pl Grupa Azoty ZAK S.A. poinformowała o rozpoczęciu organizacji mundialowej strefy kibica w Kędzierzynie-Koźlu:

W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, Grupa Azoty ZAK S.A. informuje o podjęciu działań związanych z organizacją otwartej strefy kibica z okazji piłkarskich mistrzostw świata. Na ten moment trwają ustalenia dotyczące lokalizacji przedsięwzięcia. Szczegóły na temat mundialowej strefy spółka zdradzi już wkrótce, jednak organizatorzy dołożą wszelkich starań, by zagwarantować widzom sportowe emocje na najwyższym poziomie.

 

 

3 KOMENTARZE

  1. A kogo obchodzą jakieś mecze w tej krainie białych niedźwiedzi. A Polska tam w ogóle gra ? Czy będą niemieckie flagi wywieszane w tej strefie ?

Skomentuj