Przegnać zimę, powitać wiosnę. Dzieci śpiewały w Kłodnicy. ZDJĘCIA

0

W dniu 22 marca w kłodnickim domu kultury odbył się Powiatowy Festiwal Piosenki Wiosennej Polskiej i Obcojęzycznej Kłodnica 2018. Organizatorem wydarzenia była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Kędzierzynie-Koźlu.

Udział wzięły: klasa II a z PSP 15, PSP w Landzmierzu, PSP 20, PSP 19, PSP 11, klasa III a z PSP 15. Sponsorami festiwalu były Klinika Nova oraz Gabinet Rehabilitacji Olemed.

Barwne i żywiołowe występy dzieciaków w powiązaniu ze słoneczną pogodą wprowadziły uczestników w wiosenno-świąteczny nastrój, Jak zgodnie zapewniają organizatorzy, był to pierwszy, ale nie ostatni Festiwal wiosenny w Kłodnicy. Wszyscy świetnie się bawili, wszyscy mali artyści zostali nagrodzeni. Zgodnie zapowiadają, że będą w Kłodnicy za rok.

To kolejna inicjatywa wychodząca z szkoły podstawowej w Kłodnicy, która cyklicznie organizuje spotkania takie jak Kłodnickie Kolędowanie i Kłodnickie Mikrofony. Serdeczne podziękowania paniom Annie Sudół oraz Hannie Pokorskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 15 za organizację i pomysł.

 

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj