8 budynków i teren w centrum Koźla ponownie na sprzedaż. Cena wywoławcza to tylko 750 tys. zł

4

Mowa o terenie przy ul. Skarbowej w Koźlu. Nieruchomość składa się z siedmiu parterowych budynków oraz budynku dwukondygnacyjnego.

Według planu zagospodarowania teren znajduje się w miejscu, gdzie mogą być świadczone usługi użyteczności publicznej, fragment działki oznaczony jest jako tereny usługowo-wytwórcze. Nieruchomość jest uzbrojona w sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową i jest oświetlona. Poprzednio znajdowały się tu biura, warsztaty i magazyny byłego Powiatowego Zarządu Dróg.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 750 tys. zł netto.

O szczegóły możemy pytać pod nr telefonu 77 40 52 798. Termin składania ofert upływa 14 września.

4 KOMENTARZE

 1. Budynki wyburzyć. To są rudery. Koszt wyburzenia i wywozu gruzu pewnie ok. 100000zł. Sprzedać jako działkę budowlaną. Za ile? Miejsce jest nieatrakcyjne więc cena pewnie góra 8000 zł za ar. Teren ok. 12 arów więc pójdzie za 100000 zł.
  Czyli rzeczywista wartość tej nieruchomości to 0 zł.
  🤔

   • Mało tego. Ja się jeszcze znam na ekonomii i biznesie. Utrzymywanie tej nieruchomości jest kosztowne, energia, podatki, nadzór ochrony, koszty organizowania kolejnych przetargów. Więc wartość zaczyna być ujemna.
    Może trzeba oddać tę nieruchomość za przysłowiową złotówkę firmie, która przedstawi jakiś rozsądny pomysł na jej zagospodarowanie.

 2. Parę rakiet grad zalatwilo by proplem pustostanów w mieście mozliwosci niespelnionych. Byla biblioteka na piastowskiej brayl na pilsudzkiego rudery na zlotniczej rudery na zeromskiego rudery namarynarskiej portowej… i masa innych. A i baszta mont lamberta i koszay w kożlikowie- Wladze samozadowe moze zadzwonią do wladimira wyburzacza. Bum bam i po klopocie.

Skomentuj