71-lat na karku i 2,5 promila w głowie. Jechał rowerem pod prąd prosto na radiowóz

4

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę. Mężczyzna w centrum miasta jechał pod „prąd” prosto pod nadjeżdżający z radiowóz. 71-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz rowerzysta za popełnione wykroczenia odpowie przed sądem.

W piątek, około godziny 19.00 policjanci z prewencji, patrolując al. Jana Pawła II w Kędzierzynie-Koźlu, zauważyli jadącego w ich kierunku rowerzystę. Mężczyzna jechał pod prąd wprost pod nadjeżdżający oznakowany radiowóz.

Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję i zatrzymali rowerzystę. Od mężczyzny wyczuwalny był alkohol, dlatego też policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Wynik badania wskazał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Teraz 71-latek za popełnione wykroczenia będzie odpowiadał przed sądem.

4 KOMENTARZE

  1. Dzisiaj idąc chodnikiem w stronę ulicy Traugutta obok mnie przejechał samochód ( chodzi o chodnik obok szyn na Lokomotywę, której coś nadal nie widać). Pan zjechał z ulicy pod wiaduktem na ścieżkę rowerową zamiast kierować się w stronę ronda Solidarności. Zjechał z tego chodnika i zaparkował obok przychodni. Na moje pytanie dlaczego pojechał ścieżką rowerową, odpowiedział, że mu się pomyliło. Takie ciekawostki można zobaczyć w naszym kochanym mieście.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj