52 karty na rewersie nowych biletów MZK i kolekcjonerskie wyzwanie z okazji 52. urodzin przewoźnika

2

MZK w Kędzierzynie-Koźlu przygotował kolekcjonerską zabawę dla swoich pasażerów. Na rewersie nowych biletów pojawią się karty do gry.

Kart na rewersie jest pełna talia, a więc 52. To nie przypadek, gdyż w maju MZK obchodzić będzie 52. rocznicę powstania. Natomiast we wrześniu zaplanowano obchody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

„Wyciągamy asa z rękawa! Nowa szata, nowe barwy i na rewersie nowa zabawa!
Kochani, z czym Wam się kojarzy liczba 52? Pewnie ze standardową talią kart. Dla nas to również 52. rocznica naszej działalności, która przypada na dzień 1 maja br. Z tej okazji proponujemy Wam zabawę pod znakiem czterech kolorów. Wystarczy zebrać naszą „biletową” talię, a cierpliwość zostanie nagrodzona podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu we wrześniu – wytrwali otrzymają prawdziwą kolekcjonerską talię kart! To jak? Zagrasz z nami?” – zachęca pasażerów MZK.

2 KOMENTARZE

  1. Ani słowa o podwyżce cen biletów o 15%? Zlikwidowali też karnety 5 i 10 przejazdowe, które to były o 20 groszy tańsze od normalnego biletu i były dobrą opcją dla osób rzadziej jeżdżących, którym nie opłacało się kupować biletów okresowych.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj