44-letni mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego zatrzymany do sprawy potrącenia rodziny

3

Prowadzone na szeroką skalę działania policyjne po wczorajszym potrąceniu w Koźlu przyniosły pierwsze efekty. Śledczy zatrzymali do sprawy 44-letniego mieszkańca naszego powiatu.

Przypomnijmy, wczoraj około godziny 18 nieznany sprawca potrącił trzy osoby przechodzące przez oznakowane przejścia przy ulicy Łukasiewicza – rodziców z czteroletnią córeczką. Najpoważniejszych obrażeń doznał mężczyzna, który widząc, że samochód nie wyhamowuje zdołał odepchnąć kobietę z dzieckiem, samemu został potrącony. Mężczyzna ma złamaną nogę, matka i córka wyszły ze zdarzenia bez większych obrażeń.

Sprawca potrącenia zbiegł z miejsca, kilkadziesiąt minut później służby zostały powiadomione o pożarze osobowego volskwagena w Cisku – to właśnie tym samochodem najpewniej poruszał się sprawca wypadku. Policjanci ustalili dziś właściciela pojazdu.

Niespełna dobę po zdarzeniu zatrzymano też 44-letniego mieszkańca naszego powiatu. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że mężczyzna ten ma bezpośredni związek z wczorajszym potrąceniem – śledczy nie podają na tę chwilę bardziej szczegółowych informacji.

3 KOMENTARZE

  1. Dalej pchajcie się pod koła samochodów, bo przecież macie pierwszeństwo!!! Kiedy rozum weźmie górę nad przepisami! Ludzie jak barany proszą się o wypadek. To co dzieje się na przejściach to jakiś absurd w imię pierwszeństwa.

  2. Ze potrącił to się zdarza,słaba widoczność itp.Ale za ucieczkę to należy się rok,dwa pierdla plus odszkodowanie dla rodziny ze 50 tys,zł minimum.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj