360 osób zaszczepionych pierwszego dnia pracy Punktu Szczepień Powszechnych w Kędzierzynie-Koźlu

14

W pierwszym dniu funkcjonowania Punkt Szczepień Powszechnych pracował do godziny 22. Zespoły medyków podały preparaty 360 osobom.

Dziś szczepienia rozpoczęły się o 8 rano, zaszczepionych zostanie 400 zarejestrowanych mieszkańców.

– Prosimy, by osoby, które udają się na szczepienie, pojawiały się w punkcie o wyznaczonej godzinie, nie ma potrzeby, aby zjawiać się przed budynkiem z dużym wyprzedzeniem, a tak się zdarza – apeluje starostwo powiatowe.

Przypominamy, osoby niepełnosprawne udają się do punktu bocznym specjalnie przeznaczonym dla nich wejściem, gdzie z asekuracją przedostają się na salę szczepień. Z boku budynku znajduje się dzwonek. Należy go użyć, by przywołać ochronę.
Numery telefonów do punktu, który znajduje się przy ul. Stalmacha 20 w Kędzierzynie podajemy na plakacie poniżej:

14 KOMENTARZE

 1. Bardzo sprawna organizacja . Dużo osób porządkowych. Brakuje tylko płynów do dezynfekcji rąk i osoby , która odkażałaby stoliki znajdujące się przed wejściem do sali szczepień. No i to duże pomieszczenie z kabinami powinno być też trochę przewietrzone. Ale całość funkcjonuje bardzo dobrze.

  • Tylko nie zapomnij zaktualizować softu zaraz po powrocie do domu. Aktualizację ściągnij na pena. Następnie włóż go w otwór znajdujący się najniżej twego organizmu i oczekuj na sygnał z czipa o zakończeniu procesu aktualizacji.

 2. Najbardziej dziwi fakt rozpętania paniki,niszczenia gospodarki,wciskania jakby nie było ciemnoty odnośnie szczepionek,nachalne namawianie by dać się wy szczepić(jak stado).Ciekawe ile ludzi wie co podpisało przed wyszczepieniem? To,gdy się coś wydarzy wszyscy Ci co namawiają do szczepień nie ponoszą kompletnie żadnej odpowiedzialności! Więc potem nie ryczcie! Życze zdrówka

   • …ale Dziadu mówi dobrze. Czy wy ludzie wiecie co za preparat Wam wstrzykują? Rząd powiedział że trzeba i wszyscy bezrefleksyjnie idą pokornie jak cielaczki. Poczytajcie sobie o limfocytach T i pootwierajcie oczka może wtedy mózgi Wam się otworzą

 3. Pierdaczysz człowieku. Każdy rząd niszczy swoją gospodarkę? To jest walka o ludzkie życie, słuchanie takich idiotów zaczyna już być nudne. Przetrzyj oczka i zobacz co się dzieje w Indiach i ciesz się, iż masz dostęp do darmowej szczepionki, tam nie mają, zwłaszcza ci najbiedniejsi, bogaci i kasty rodzinne już sa zaszczepione.

 4. Z dziennikarskiej „przywoitosci” moze byscie sie zainteresowali dlaczego w podanych godzinach, zaden z podanych nr tel nie odpowiada? Wczoraj caly dzien auto-dzwonienie wlaczone i zaden fon nie odebral przez tyle godzin? A moze trzeba isc osobiscie sie zarejestrowac? Stac w kolejce?

 5. Te numery jak i wcześniejsze nigdy nie działały, dzwoniłem od pierwszego dnia rejestracji rocznika i echo, skończone lenie i nieroby tam siedzą. Na ogólnopolskiej infolinia trzeci dzień rejestracja i termin zajęły 5 min.

 6. Zadzwońcie na 989 ,rejestracja trwa 30 sekund ,byłem dzisiaj świetna organizacja ,ład,przejrzystość i porządek, szczerze powiedziawszy jestem mile zaskoczony że w naszym mieście coś tak dobrze zafunkcjonowało:) wszystkim w punkcie szczepień należą się słowa pochwały i podziękowania:)

Skomentuj