27-latka kradła w markecie i wszczęła awanturę z kasjerkami. Zatrzymał ją dyżurny po służbie

9

Policjantem jest się nie tylko na służbie. Po raz kolejny dowiódł tego funkcjonariusz z Kędzierzyna-Koźla. Dyżurny na wolnym zatrzymał kobietę, która awanturowała się w sklepie i dopuściła się kradzieży. Towar odzyskano, a kobieta za swoje zachowanie poniosła odpowiedzialność.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek, w jednym z marketów na terenie miasta. Przed godziną 16:00 dyżurny z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy, będąc już po służbie, zauważył w sklepie parę, która awanturowała się z kasjerkami i najwyraźniej chciała uciec. Policjant od razu zareagował i pomógł personelowi sklepu.

Funkcjonariusz dowiedział się, że młoda kobieta miała ukraść towar. Dlatego gdy próbowała opuścić sklep uniemożliwił jej to. O całym zdarzeniu powiadomił również dyżurnego, który wysłał mu do pomocy patrol. Podczas interwencji potwierdziły się przypuszczenia kasjerek. Kobieta miała schowane pod ubraniem i w torebce słodycze oraz inne artykuły spożywcze. Skradziony towar został odzyskany, a 27-latka za popełnione wykroczenia została ukarana mandatami.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

9 KOMENTARZE

  1. To jest metoda patoli, w razie wpadki zrobić maksimum zamieszania, wrzasku, wyzwisk, gróźb. Repertuar mają szeroki no i dobrze opanowany.

  2. Wykroczenie!😁! Czyli 27dmio- patolatka nie buchła nic powyżej 500set złotych polskich. Po co nam policja ich uposażenie i wcześniejsze emerytury. Po robocie są skuteczniejsi!!! Na ulice a nie za biurkiem siedzieć! Służyć, bronić i chronić a nie się opierdxielać za moje!! Pislicjo.

Skomentuj