Na widok policjantów wpadł w panikę. 19-latek odpowie za posiadanie amfetaminy

3
Archiwum/podglądowe.

Policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna na widok nadjeżdżającego radiowozu wyrzucił narkotyki i zaczął uciekać. Policjanci przedstawili mu już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

W nocy z soboty na niedzielę, policjanci z Wydziału Prewencji patrolując miasto zwrócili uwagę na mężczyznę stojącego w rejonie stacji paliw. Młody człowiek był wyraźnie zaniepokojony i na widok nadjeżdżającego radiowozu wyrzucił woreczek, w którym znajdował się biały proszek i zaczął uciekać. Policjanci natychmiast pobiegli za nim. Po krótkim pościgu 19-latek został zatrzymany. Badanie narkotestem wykazało, że w woreczku wyrzuconym przez zatrzymanego znajdowało się ponad 20 gramów amfetaminy.

Mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla usłyszał  już zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

    • No to wyobraźmy sobie sobie,że jesteś dorosły,masz dorastające dziecko,które wpadło w ten straszny nałog i ten pan właśnie umówił się z Twoim dzieckiem na kolejną transakcję

Skomentuj