Pierwszy dzień zlotu food trucków jak na razie bez tłumów. Wydarzenie skontrolowała policja

16

W rzeczywistości ograniczonej restrykcjami pandemicznymi w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowano zlot food trucków. Przed Halą Śródmieście, gdzie odbywa się wydarzenie, wczesnym wieczorem w piątek nie było jednak widać tłumów, które pamiętamy z jego poprzednich edycji.

Zlot rozpoczął się w piątek i potrwa do wieczora w niedzielę. Na miejscu czeka kilkanaście furgonetek oferujących różne przysmaki. Większość osób kupuje jedzenie „na wynos”, gdyż zgodnie z obowiązującymi restrykcjami nie można zdejmować maseczki w miejscu publicznym.

Jak przekazali nam czytelnicy, na miejscu wydarzenia pojawił się patrol policji, odbywa się ono jednak bez przeszkód, najwyraźniej zatem nie stwierdzono naruszenia reżimu sanitarnego.

16 KOMENTARZE

  1. Morawski jak nie wolno było w restauracji siedzieć więcej niż 2 os. przy stoliku (i jeszcze z rodziny) to siedział w 4 z innymi cwaniaczkami, więc to teraz jest na uj.

  2. Policja nie stwierydzila naruszeń? I co niby ludzie w maseczkach jedli? Albo kupowali i szli do domu zjeść zimne? Ktoś w to wierzy że na zlocie food trucków ludzie byli w maskach w przestrzeni publicznej?

  3. Od soboty, wraz z nowymi obostrzeniami zacznie obowiązywać zakaz uczestnictwa w zgromadzeniach. Policja będzie chyba mniej wyrozumiała niż dzisiaj…

  4. A co za debil wymyślił ten zlot na tydzień przed świętami i jeszcze w szczycie zachorowań, rozgonić to towarzystwo tak samo jak z kościołów.

  5. A są jeszcze wolne miejsca w szpitalu?
    W ramach patriotyzmu lokalnego proponuję olać przyjezdnych i zamówić jedzenie na wynos u miejscowych restauratorów oni też płacą podatki które trafiają do budżetu „miasta możliwości” a przyjezdni nie, więc sytuacja jest co najmniej groteskowa, kto zarządza tą „mieściną żałości”?

  6. Sami przeciez sobie nie przyjechali.Ktoś ich tu zaprosił i ten ktoś to chyba z Marsa wrócił,bo w czasie szalejącego Covidu ,taką imprezkę organizuje.

  7. Obsługa z maskami pod brodą, w jednych rękawiczkach do przygotowania jedzenia i wydawania pieniędzy. Brak słów.

Skomentuj