24-latka okradała sklep, w którym pracowała. Tłumaczyła, że „rączki ją swędziały”

6

W jednym ze sklepów na terenie miasta zgłoszono kradzież. Policjanci ustalili, że stoi za nią 24-letnia ekspedientka pracująca tam od niedawna. W ciągu kilku dni kobieta miała ukraść niemal 1 700 złotych. Jej zachowanie zarejestrowały kamery. Kiedy sprawa wyszła na jaw, tłumaczyła policjantom, że „rączki ją swędziały”.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej komendy odebrali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy w jednym ze sklepów na terenie miasta. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili w rozmowie z kierownikiem sklepu, że w jego ocenie za kradzieżami stoi zatrudniona niedawno młoda kobieta.

24-letnia ekspedientka przez kilka dni wyjmowała gotówkę z kasetki. Ponadto „częstowała się” towarem znajdującym się na półkach nie płacąc za niego. Zachowanie pracownicy sklepu zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu znajdujące się w lokalu. W sumie mieszkanka Kędzierzyna-Koźla okradła przedsiębiorcę na kwotę blisko 1 700 złotych.

Tłumacząc funkcjonariuszom motywy swojego postępowania, 24-latka powiedziała lekceważąco „rączki mnie swędziały”. Teraz kobieta odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Grozi jej kara nawet do 5 lat więzienia. Miejmy nadzieję, że do czasu rozprawy ta młoda osoba zmieni swoje podejście i zachowanie na bardziej odpowiedzialne.

6 KOMENTARZE

 1. 1.700 zł w kilka dni i prawo działa natychmiast, to mniej więcej tyle co obiad u Sowy i Przyjaciół z ośmiorniczkami

  1.500.000.000zł – niepotrzebna Elektrownia w Ostrołęce i nie ma paragrafu
  respiratory, karty do głosowania to tylko wisienki na dorodnym torcie PiS jaki pożerają w pośpiechu.

   • Dlaczego PiS nikomu jeszcze nie postawił aktu oskarżenia. Od lat Zero ma prokuraturę i sędziów, kucharka Prezesa szefuje trybunałowi i CIĄGLE NIKT nie siedzi !!!
    Nie wiedziałem, że aż tak okradano, naprawdę (masz jakiś raport NIK z tymi cyframi, czy wysysasz te wieści spod pazura lewej stopy?). Teraz już od lat nikt nie kradnie bo jest u steru partia prawdziwych katolików a oni mają swe przykazania. Gdyby teraz kradli to pewnie by ich już palec boży ukarał. PiS powinien wami rządzić wiecznie w tej Polsce, na nic lepszego nie zasługujecie.

  • Noooooooooo ? Tego to na razie nie wiadomo, bo nie było takiego zgłoszenia ?

   Śledztwo wykaże, co ją swędziało i gdzie się drapała. To też wykaże monitoring ?

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj