21 listopada to święto pracownika socjalnego. Władze miasta podziękowały za trudną i odpowiedzialną pracę

8

21 listopada pracownicy socjalni będą obchodzić swoje święto. Codziennie niosą oni pomoc potrzebującym z naszego miasta. Wyrazy uznania dla całej załogi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej za ich pracę i poświęcenie przekazały władze Kędzierzyna-Koźla.

Głównym zadaniem MOPS-u jest pomoc ludziom, którzy znaleźli się w ciężkiej życiowej sytuacji. Pracownicy socjalni zapewniają swoim podopiecznym wsparcie na wielu płaszczyznach: organizują pomoc finansową, rzeczową, a nie raz są dla nich także podporą psychiczną. Pomimo codziennych wyzwań zarówno kadra zarządzająca, jak i pracownicza nie boją się innowacyjności i wdrażania nowych metod działania, aby jeszcze skuteczniej spełniać swoje zadania.

Najlepsze życzenia i podziękowani dla wszystkich pracowników na ręce dyrektor Agaty Morkis złożyli prezydent Sabina Nowosielska oraz zastępca prezydenta Wojciech Jagiełło.

 

8 KOMENTARZE

  1. Władzunie a zwłaszcza panią prezydent jedynie widać w blasku fleszy podczas jakichś uroczystości bo już po co się przemęczać na końcu kadencji. Po co cokolwiek robić dobrego na rzecz miasta i mieszkańców lepiej się lansować bo już trzeba powoli rozejrzeć się za nową ciepłą posadką. A pracownik socjalny….znają go jedynie pijacy, po kryminale i cyganie. MOPSiarze ci działają tylko dla nich dla patoli, zwykły uczciwy biedny człowiek nie ma szans.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj