21-latek zatrzymany z marihuaną. Wpadł, bo nie założył maseczki

3
Archiwum/ilustracja.

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 21-latkowi z Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę policjantów ponieważ nie miał maseczki. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że posiadał narkotyki.

W ubiegłym tygodniu, po godz. 20:00 policjanci z prewencji podczas patrolowania miasta, zauważyli młodego mężczyznę, który szedł chodnikiem bez zasłoniętych ust i nosa. Podczas legitymowania 21-latka, funkcjonariusze zwrócili uwagę na wystające z kieszeni jego kurtki pudełko. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że znajdował się w nim zielony susz. Przeprowadzone badanie testerem narkotykowym wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana.

W tej sprawie jest prowadzone postępowanie. Posiadanie środków odurzających jest przestępstwem. Grozi za nie kara do 3 lat pozbawienia wolności.

3 KOMENTARZE

    • Po co ?
      Mają materiał dowodowy do sprawy o posiadanie środków odurzających będące przestępstwem. Grozi za nie kara do 3 lat pozbawienia wolności. Chłopak ma 21 lat. Czyżby brak ogarnięcia lub świeżo przyjechał z Niderlandów. Następnym razem chyba zastanowi się. Ustawa o legalności zielonego suszu jeszcze w powijakach, zatem radość przedwczesna. :))

      Lubię twoje wypowiedzi na wzór Urbana za komuny. Dodają kolejnej radości w życiu. :))

Skomentuj