Nadleśnictwo Kędzierzyn opowiedziało prezydent Sabinie Nowosielskiej w sprawie planowanych wycinek

19

W związku z pytaniami mieszkańców prezydent Sabina Nowosielska wystąpiła do Nadleśnictwo Kędzierzyn oraz Nadleśnictwo Strzelce Opolskie o informacje na temat planowanych zabiegów w drzewostanie w lasach znajdujących się na terenie miasta, zwłaszcza w tych rosnących najbliższej osiedli.

Otrzymane odpowiedzi publikujemy poniżej.

19 KOMENTARZE

 1. Dlaczego bezpośrednio przy osiedlach?? Mało to lasów gdzie indziej? Niech wytną dookoła nadleśnictwa!!
  Znajdźcie w Internecie petycję przeciw wycince i podpiszcie.
  Uniwersytet Trzeciego Wieku i Emeryci wystosowali petycję do nadleśnictwa i pani prezydent. Musimy się zjednoczyć przeciw temu barbarzyństwu.

 2. Lasy państwowe już dawno sprzedane przez byłego rezydenta Komorowskiego kolegom z Izraela więc co się dziwić?

  • To fanaberia dyktatury niskiego wzrostem który kupił sobie przychylność głosów 500plus itp. Teraz brakuje i trzeba coś sprzedać więc w Polsce lasy wycinają drzewostan. Ludziom wmawiają że kornik lub inny powód.

   • @PrawdziwymieszkaniecKK podaj Lasy Państwowe do sądu za te wycinanie drzewostanu. Masz sukces zagwarantowany, uwierz w siebie.

     • Drogi @Pysiu nie nudzę się. Wskazuję @PrawdziwymieszkaniecKK by zrobił coś dla drogich mieszkańców naszego miasta możliwości. Lepsze to od pójścia do naszego Hyde Park i wykrzyczeć swoje oburzenie. Pozdrawiam.

     • Nie widzę potrzeby. Dla mnie Lasy Państwowe robią swoje, za to parę osób z totalnej opozycji chce zabłysnąć, bo mają parcie na szkło. Zapomniano jak prezydent Komorowski w ciszy nocnej koniecznie chciał sprywatyzować lasy państwowe.

     • Czym ty się różnisz od tych których tak nie cierpisz czyli zwolenników PO ? Oni są tak samo jak ty zaślepieni. Tak bo ty jesteś też zaślepiony. Nie popieram ciebie ani ich ale uczciwie mogę stwierdzić że tyle PO nie zrobiło gnoju co PIS. A zwalanie jednych na drugich to typowe dla fundamentalisty który nie rozróżnia rzeczywistości od wmówionej ideologi popieranej partii politycznej. Oni czy li politycy się z was śmieją a wy jak te bezrozumne istoty dajecie się omamić i wzajemnie się opluwać. Bo oto chodzi żeby naród skłócić bo łatwiej się takimi steruje.

     • To jest jedynie twoja opinia i do tego mylna. Więcej tolerancji dla czyjegoś zdania. Prawda boli !!! Dzięki za to, że napisałeś „…uczciwie mogę stwierdzić….” Czyżby dotychczas nie byłeś uczciwy w swoich opiniach i wypowiedziach ?

     • Bredzisz człowieku. Widać nie rozumiesz o czym napisałem. O jakiej ty prawdzie piszesz ? Już stwierdziłem że jesteś zaślepiony i ogłupiały przez tych w których wierzysz czyli PIS. Dalej nic do ciebie nie dociera. No cóż jak się jest bezrozumną istotą…..
      Nie ma sensu dalej kontynuować tej bezcelowej dyskusji bo nadal będziesz twierdził że tylko ty masz rację. Do tego ideologia w którą wierzysz jest tą jedną jedyną….

  • „Wzmocnienie funkcji społecznych lasu” – poprzez jego wycięcie? Poprzez posadzenie drzew w rządkach i traktowanie jak uprawy? Po pierwsze lasu nie będzie, więc nie będzie on miał funkcji społecznych. Po drugie, drzewa w rzędzie to nie las tak jak hodowla choinek lasem nie jest. Po trzecie – gdzie te konsultacje na szczeblu lokalnym były?! Bo z tego pisemka wynika, że ustalenia już 3 lata trwają. To kto z kim ustalał?

 3. Dziwne, że te lasy blisko osiedli tak źle się mają, te w oddali już są silne i zdrowe… Mniej psiego srania, szczania, mniej śmieci, pewnie tak, zły człowiek ma zły wpływ na przyrodę…

 4. Faktycznie ogałacają z zieleni miasto i teren wokół obok niego.
  Teraz to betonowy koszmar,latem na terenie przy W.Polskiego gorąco jak cholera,powierzchnie chodników,dróg rowerowych itp.nagrzewają się jak piekarnik.
  A lasy ogolone wokół miasta,zdrowe,normalne drzewa rosły,czemu nadleśnictwo wciska jakieś gówniane tłumaczenia mieszkańcom że to był chory drzewostan? Włodarze miasta z nadleśnictwem zniszczyli miasto żyjące w zgodzie z naturą.Łajzy.

Skomentuj