Dachowanie auta osobowego na drodze do Cisowej. Na miejscu policja i straż pożarna

24

W czwartek po godz. 17 na drodze powiatowej pomiędzy Kuźniczką a Cisową doszło do dachowania auta osobowego.

Na miejscu jest straż pożarna i policja. Bezpośrednio po dojeździe na miejsce służb droga była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się wahadłowo.

Jak na razie nie ma informacji o poszkodowanych. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja: na miejsce wezwano także zespół ratownictwa medycznego, który udziela pomocy uczestnikom zdarzenia.

24 KOMENTARZE

 1. Kryminał dla tego kto zaprojektował tę drogę i dopuścił do eksploatacj.Człowiek jadąc nią nawet niewielkim samochodem,ciągle ma wrażenie że uderzy w krawężnik albo w jadące z naprzeciwka auta.
  Skandal,droga rodem z Liliputowa.

 2. Kierowcom poszkodowanym na tej pseudo drodze radziłbym złożenie pozwu zbiorowego przeciwko miastu K-Koźle.Tam powinno byc ograniczenie prędkości do 50 km/h i kontrole policji.
  Wygraną i odszkodowania,przy wyborze dobrej kancelarii,to macie w kieszeni.

 3. Ta droga to zwyczajny i niebezpieczny bubel. Wskazane bariery przy niebezpiecznie głębokim rowie i białe linie krawędziowe (jak np. u Czechów) dla poprawy bezpieczeństwa i widoczności jezdni. Ograniczenie prędkości nie naprawi błędów popełnionych na etapie projektowania i budowy. Podobnie nie poprawi bezpieczeństwa pachołek postawiony w Blachowni przed ukrytym w trawie krawężnikiem, który przy małym pechu może zadziałać jak samochodowa katapulta.

 4. nie wiem co wy chcecie od tej drogi. dziennie korzystam. pora jest jaka jest, liscie leca, pada deszcz i robi sie zdradliwie slisko. Za duza predkosc, moze male umiejetnosci kierowcy i efekt mamy. Nie wiem tylko, czy w calym miescie obowiazuje 50km/h jako teren zabudowany, poza obwodnica, gdzie predkosc jest podniesiona.

 5. a zauwazyliscie, ze kilka dziur zalatali ? na moscie w kozlu, miedzy casto i galeria. Szkoda, ze dupiatych dziur przy policji w kozlu nie potrafia zrobic. tam to one sa od lat. a i jeszcze jedno. jak zamkneli most na klodnicy, to nie mozna bylo wczesniej zrobic drogi od policji w kozlu az do prokuratury? Przeciez tam same pokrywy studzienek sa zagrozeniem i tyle dziur co w serze zoltym. no i slalom caly czas. czy w tym miescie nikt nie mysli? puszczac taki ruch na jedna droga w oplakanym stanie? Ale zarzadcy sa ubezpieczeni przeciez… tylko za czyje pieniadze??? Nasze, nas kierowcow i nie tylko.

 6. Problem w kwestii informowania o zdarzeniu drogowym leży też w dużej mierze po stronie lokalnych rozgłośni radiowych. Ogólnie rzeczujmując, to mamy jedna rozgłośnię. ogólnie to siedzą tam debille. Po moim telefonie, żeby ostrzec kierowców po tym właśnie dachowaniu w tym dniu, 8 minut leciały reklamy. Potem jakieś inne, lokalne reklamy ( przypominam, pani nowosielska, chodzi o dzień 14.10.2021, ok. godz. 17.10). Problem diskopolowej rozgłośni lokalnej polega na goownianym zasięgu i baaaaardzo długim czasie potwierdzania informacji z terenu od słuchaczy. Radio park to takie dinozaury dzisiejszych czasów. Myślą, że są sile, a tak naprawdę są tylko i wyłącznie szkodnikami eteru. Życze im jak najgorzej, gburom i chamom przed okrofonem.

 7. Wśród komentarzy to tylko GREG ma rację. Droga bardzo niebezpieczna. Wysoki krawężnik i rów , trzeba strasznej koncentracji. Droga dla rowerów nie musiała być tak szeroka!

 8. Ludzie opamiętajcie się, co wy chcecie od tej drogi? Jedynym niebezpieczeństwem tam są zwierzęta a reszta to brak uwagi i koncentracji w czasie jazdy, pojeździjcie po Polsce a nawet po innych drogach w powiecie częściej i wtedy dopiero możecie narzekać.

 9. Ty możesz uważać,jeden z drugim mistrzu kierownicy,który ciągle jest czujny i prowadzi genialnie w każdych warunkach.
  Tylko gośc w ciężarówce jadący z przeciwnej strony może mieć gorszy dzień i przypieprzy w ciebie bo na tej ścieżce zwanej drogą nie ma możliwości manewru,pozwalającej zjechać na pobocze itp.

  • A Ty ciągle, Dżordż, drogowe sytuacje typu co by było, gdyby było, przedstawiasz jako pewniki powstania danego zdarzenia.
   Weź zejdź na ziemię i przestań pleść androny.

Skomentuj