Agregat prądotwórczy dla partnerskiego powiatu wyżnickiego w Ukrainie. W zakupie pomogła Grupa Azoty ZAK

4

Naszym partnerom z Ukrainy przekazaliśmy agregat prądotwórczy, który zasili najpotrzebniejsze urządzenia w energię. Pozwoli na skuteczniejszą koordynację działań na terenie powiatu wyżnickiego, który jest naszym oficjalnym partnerem samorządowym.

 – Jesteśmy w ciągłym kontakcie ze starostą z Wyżnicy i to czego teraz potrzebują tamtejsi mieszkańcy i służby kryzysowe to właśnie generatory prądu. Agregat zakupiliśmy z dotacji przekazanej przez Grupa Azoty ZAK S.A. za co bardzo dziękuję – mówił starosta Paweł Masełko.

– Ogromnie wam dziękuję, że jesteście z nami, że możemy na was liczyć. Nasi mieszkańcy nigdy wam tego nie zapomną, dajecie nam nadzieję i nie zostawiacie samych – mówił w Kędzierzynie-Koźlu starosta powiatu wyżnickiego, który podziękował mieszkańcom powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego za dotychczasową pomoc.

Sprzęt przekazano pod starostwem powiatowym w obecności przewodniczącej Rady Powiatu Danuty Wróbel i członka zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. Jakuba Gładysza.

– Od ponad roku Grupa Azoty ZAK nie ustaje w staraniach, by docierać ze wsparciem dla narodu ukraińskiego tam, gdzie ono jest najbardziej potrzebne, oferując konkretną pomoc – mówił członek zarządu Jakub Gładysz, prezentując przekazywany sprzęt.

4 KOMENTARZE

  1. Porządny agregat. Trójfazowy. 15 kVA. Nie będzie obciachu, że zabawka. Brawo ZAK i powiat. Brawo PO i PIS. Cena ok. 20 000 zł.
    😘

  2. Z chęcią też bym przytulił taki agregat , przy powtarzających się awariach zasilania na pogorzelcu i Kłodnicy byłby alternatywą dla paprokow z taurona którym nie chce się raz a porządnie doprowadzić sieć do porządku. Dobrze że wiosną idzie i pompa ciepła będzie miała wolne.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj