10 lat Gitariady 40 na 2 płytach. Prawdziwa gratka dla fanów imprezy w formie kolekcjonerskiego wydawnictwa

3

Gitariada 40 już 10 lat jednoczy całe pokolenia gitarowego grania. Właśnie ukazało się jubileuszowe wydawnictwo podsumowujące wszystkie edycje imprezy.

Pomysłodawcą i organizatorem Gitariady 40 jest Mirosław Nowakowski. Teraz dzięki jego staraniom ukazało się dwupłytowe wydawnictwo, będące podsumowaniem wszystkich dotychczasowych edycji imprezy.

– Jest to podwójny album podsumowujący 10 lat Gitariady 40, są to 2 płyty video, na jednej z nich znaleźć można retrospekcję fotograficzną w opracowaniu Zbyszka Kowalskiego i Zygmunta Pielucha z wykorzystaniem fotografii Henryka Sterkowicza, Jana Opiłki i Józefa Różyckiego z Gitariady 40 z lat 2012-2021. Jest też druga płyta – to skrót koncertu finałowego Gitariady 40 nakręconego przez Telewizję Pograniczne z dodatkiem 5 audycji kręconych podczas finału przez TVP 3 Lublin z cyklu Piosenka u Ciebie – opisuje Mirosław Nowakowski.

Dwupłytowy zestaw ukazał się w nakładzie zaledwie 150 egzemplarzy. Do uczestników, sponsorów i uczestników Gitariady 40 trafia on za pośrednictwem Mirosława Nowakowskiego.

3 KOMENTARZE

  1. WIELKIE DZIEKI !!! tak to wspaniałe 10 lat wspólnych spotkań muzyków oraz ich znajomych DZIEKUJĘ współorganizatorom sponsorom mediom uczestnikom sympatykom a przede wszystkim sprawujących patronat nad imprezą Pani Prezydent Panu Staroscie oraz Marszałkowi Województwa ps. Prezentowane płyty rozprowadza MOK w pierwszej kolejności osoby biorące udział w Gitariadzie 40 -1 dniu oraz osoby współpracujace ilość ograniczona ( 150 szt ) w razie pytań kontakt 602523698 lub MOK- Kędzierzyn-Koźle

Skomentuj