1 czerwca rządzą dzieci! Prezydent Sabina Nowosielska przekazała przedszkolakom klucze do miasta

3

Ten dzień bez wątpienia należy do dzieci. Nic więc w tym dziwnego, że symboliczny klucz do bram miasta został wręczony przedszkolakom z Wesołej Gromadki Misia Uszatka. Z okazji Dnia Dziecka władze miasta z drobnymi upominkami odwiedzają dziś wszystkie przedszkola i żłobki.

W Publicznym Przedszkolu nr 22 znanym jako „Wesoła Gromadka Misia Uszatka” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Dziecka. W ramach tego wyjątkowego dla wszystkich dzieci dnia, gość specjalny prezydent miasta Sabina Nowosielska przekazała najmłodszym klucz do bram miasta.

Dzisiaj jesteśmy miastem dla dzieci, otrzymały ode mnie klucz i mam nadzieję będą dobrze rządzić – śmieje się prezydent miasta Sabina Nowosielska

Spotkanie w Publicznym Przedszkolu nr 22 było również okazją do przecięcia wstęgi na nowym urządzeniu, niezwykłym statku na placu zabaw przedszkola. W ramach podziękowań za dofinansowanie, dzieci przygotowały dla prezydent zabawny wierszyk.

W kilkunastu miejscach w Kędzierzynie-Koźlu czekają dla najmłodszych również popołudniowe zajęcia – będą gry i zabawy, zajęcia sportowe i warsztaty plastyczne.

3 KOMENTARZE

  1. – Dzisiaj jesteśmy miastem dla dzieci, otrzymały ode mnie klucz i mam nadzieję będą dobrze rządzić – śmieje się prezydent miasta Sabina Nowosielska.
    Dziś – miasto dzieci, a przez resztę roku – miasto benzenu, brudu i smrodu. Nam nie jest do śmiechu. Zostaw im te klucze już na stałe!!! Będzie z przedszkolaków większy pożytek, niż z wysokopłatnej armii urzędasów. Sabcia przejęła starostwo i teraz będzie totalny lans POKO we wszystkich opłacanych za nasze pieniądze mediach?

Skomentuj