Miejski Zakład Energetyki Cieplnej ponownie obniża stawki. Mieszkańcy dostaną niższe rachunki

15

Zgodnie z zapowiedziami Miejski Zakład Energetyki Cieplnej ponownie obniżył swoje stawki. To oznacza, że rachunki mieszkańców Kędzierzyna-Koźla za ogrzewanie będą niższe.

MZEC nowe tabele cen wprowadził w związku z czasowym obniżeniem stawki podatku VAT. W ramach Tarczy Antyinflacyjnej w okresie od 1 lutego do 31 lipca 2022 roku jego wysokość na sprzedaż energii cieplnej została zmniejszona do 5%. Aktualne ceny i stawki opłat uwzględnione zostaną przez miejską spółkę w rozliczeniach z odbiorcami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

komunikat_nr_1

komunikat_nr_2

15 KOMENTARZE

 1. BRAWO PiS.
  Coraz mniej argumentów dla przeciwników tej partii.
  Obecny rząd jest najlepszym z dotychczasowych.
  Następne wybory mają wygrane z palcem w bucie :)

   • Ty jesteś strasznie sfrustrowana, sądząc po tych dyrdymałach. Szeroka się znalazła od poszerzania. Śmiechu warte. Platfusom powinni podwyższyć koszty grzania, bo nic im nie pasuje. Jeszcze narzekają. Za dobrze chyba mają. Już zapomnieli o zielonej wyspie z wodzem ryżym na czele i tym dziadostwie, które serwowali zwykłym ludziom.

    • Każda religia przedawkowana jest szkodliwa, a wiara w Kaczyńskiego i jego „moc” to bałwochwalstwo… Ktoś kto krytykuje PiS niekoniecznie jest za człowiekiem sukcesu jakim bez wątpienia jest Tusk.

     • Ty leśny dziadku nic innego nie robisz tylko krytykujesz wszystko. Żeby jeszcze za platpyćców czy lewaków był raj w kraju dla zwykłych ludzi, to bym tą krytykę zrozumiał. Ale mieli w qprze zwykłego człowieka a teraz się zachowują jakby rozumy pozjadali.

 2. Spoldzielnia Mieszkaniowa kilka dni temu dała nowe naliczenie zaliczki za centralne ogrzewanie. Od 1 lutego z 3,90 na 5,50 za m kw. Czy Koźle to inne miasto?? Przykladowo 50 m kw- co miesiąc 275, 00, a 60 m kw. 330,00.

 3. Nie dobrze. Ojjjjjjjjj nie jest dobrze.😕
  Tusku wracaj, bo zginiemy bez ciebie ukochany folksdojczu.😄

  Wracaj!! Matołkowo prosi i błaga.😂
  Na kolanach cię błaga!!!! Przecież te cholerne PIS-ory ośmielają się robić jakieś durnowate obniżki – bez twojej wiedzy i zgody 😳

  Wracaj kochaniutki folksdojczu!!! Grzechotniku nasz ulubiony – ksywka TW OSKAR 😎

   • Być może coś oznacza. W końcu jestem mieszkańcem Matolkowa😕

    Podobnie jak nick „Adik” , możliwe że oznacza nawiązanie do „Aldika”.😆😛

    A przy okazji, pozdro dla folksdojczów!! 😎

  • Kędzierzyn to nie matołkowo, sam jesteś matołkiem i to do kwadratu! Sam widok twojej ksywki doprowadza do odruchu wymiotnego!

   • Przestań walić te smuty frustracie. Machnij sobie lornetę z meduzą, to się rozluźnisz maxie golonko. A najlepiej to się zżygaj i nie jęcz.

  • Znalazł się qlva robotny. Żebyś się nie narobił za bardzo, bo robić to chyba umiesz tylko w galoty, sądząc po twoim ego egonie.

Skomentuj