Od środy rekrutacja uzupełniająca w przedszkolach. Lista placówek, które mają jeszcze wolne miejsca

0

Od 4 do 11 maja potrwa rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli prowadzonych przez gminę Kędzierzyn-Koźle. O miejsce mogą się ubiegać rodzice, których dzieci nie zostały przyjęte podczas rekrutacji właściwej oraz ci, którzy starają się o to po raz pierwszy. Nabór odbywa się tylko do placówek, które dysponują jeszcze wolnymi miejscami.

Rekrutacja prowadzona jest elektronicznie. Wnioski, druki oświadczeń, kryteria ustawowe i gminne obowiązujące przy przyjęciu dziecka do przedszkola dostępne są na stronie: www.kedzierzynkozle.przedszkola.vnabor.pl.

Na zarejestrowanie dziecka i dostarczenie do placówki pierwszego wyboru podpisanego wniosku rodzice mają czas od 4 maja od godz. 8.00 do 11 maja do godz. 14.30. Nabór uzupełniający odbywa się według takich samych zasad jak rekrutacja właściwa. Możliwe jest także zapisanie dzieci urodzonych w styczniu i w lutym 2020 r.

Listy kandydatów zakwalifikowanych do poszczególnych placówek zostaną opublikowane 24 maja. Rodzice będą mieli tydzień (do 31 maja do godz. 14.30) na potwierdzenie woli skorzystania z usług przedszkola, do którego dziecko zostało przyjęte. 2 czerwca zostanie ogłoszona ostateczna lista przyjętych maluchów.

Ważne! Brak potwierdzenia woli przyjęcia miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest jednoznaczny z rezygnacją.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj