„Nie czerwona, nie zielona, Opolszczyzna staje się pisowska”. Violetta Porowska gościem Studia KK24.pl

44

Na finiszu kampanii wyborczej rozmawiamy z Violettą Porowską, wicewojewodą opolską, a także szefową regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości oraz „jedynką” Zjednoczonej Prawicy w wyborach do Sejmu. Wideo:

44 KOMENTARZE

 1. Zdecydowałem tydzień temu że tylko PiS i mam racje. Tyle miodu splynelo mi na uszy, że tego nie przejem przez zimę. Tyle ciepła bije od tej kobiety, że wręcz tak będę wręcz zaszczycony oddając krzyżyk przy takich ludziach. Ogłaszam, że mamy już sejmie swoich ludzi a w Senacie też będzie. Ludzie, wyborcy, ludu pracujący miast i wsi idź na wybory, nie bądź idiota oddaj na prawdziwych Polaków głos. Zobacz wyborco jak PiS się zmienił na plus przez ten ostatni miesiąc stał się partia wszystkich obywateli, partia Ślązaków, Polaków i Niemców. Po wyborach też taki będzie, bo tylko PiS spełnia obietnice i nie kradnie, tak mówiła premierzyca, matka księdza z ambony sejmowej. Widzę was przy urnach.

 2. Nie ma co sie oszukiwac taka prawda Wygramy wszyscy wybierajac PIS zapraszamy do wyborów, uciszmy w koncu cala lewice i KO, dajmy kolejne 4 lata dobrej zmianie i to tutaj w naszym kochanym mieście.

 3. https://photos.app.goo.gl/o7F6rb6LewcfEy9y9.

  Witam wszystkich, z podrażnieniem przełyku od drażniącej substancji 6 h na SORze czekałem, i to ma być ta dobra zmiana, pacjęci tam klnom przez długi okres oczekiwania, albo się sami wypisują, no musiał bym to nagrać tragedia. Dołączam link do zdjęcia tabliczki oczekiwania wiszącej na ścianie soru. Super dobra zmiana, gorzej jak za komuny. Jeszcze Polska nie zginęła puki my żyjemy. Wiem że ciemne masy widzą tylko to co widzą 500+, 13, może 14 jak się złapie i zagłosują, ale młodzi internałci widzą więcej i raczej nie zagłosują, co jest w końcu z portem w koźlu czyj jest bo na pewno nie nasz kędzierzynian. Gdzie emerytury bez podatków i inne ulgi podatkowe,dopłaty. Bony szkolnicze, mało przyjęć w szkołach i miejsc w autobusach. I wiele innych bo rączek społeczeństwa z kturymi się zmagają.
  Dobrze ludzie piszę? To jest dobra zmiana od tyłu lat. Przykro mi bardzo
  NIE ZAGŁOSUJĘ NA PIS.
  Wolę już tą konfederację młoda Polska krew, jak zrobią tak jak mówią to będzie lepiej w hu..
  Ten wasz Pisowski ochłap aż w oczy boli.
  Na bydło też jest 500 co nie?.

  • Może i dobrze piszesz, szkoda tylko, że w tym zalewie pretensji zapomniałeś czego uczyli w szkole podstawowej na lekcjach języka polskiego (8 błędów ortograficznych (nie liczę literówek) to pała, za moich czasów wystarczyły 2).

  • Zawsze mnie bardzo interesowała opaska żółta (pomoc pilna) i opis – „złamanie kręgosłupa” albo „nagły poród” czas oczekiwania do 60 min – śmiać się czy płakać.

  • @Kamil, kup sobie słownik ortograficzny, a następnie bierz się za pisanie, robisz wrażenie jakbyś do szkoły nie uczęszczał. „Wolę już tą konfederację młoda Polska krew, jak zrobią tak jak mówią to będzie lepiej w hu..” – w ogóle kontrolujesz to co piszesz?, przeczytaj jeszcze raz, i postaraj się to zrozumieć, jeśli umiesz …. tragedia! …

   • A tam! Pewnie dysleksyk i dysgrafik. Wystarczy, żeby w kompie włączył opcję sprawdzania pisowni. Albo korzystał z prostego edytora tekstu… Choć nie zastąpi to odpowiedniej kultury wypowiedzi!

 4. Zastanawiam się dlaczego ta pani nic wcześniej nie robiła ważnego dla Opolszczyzny i w szczególności dla naszego miasta, że teraz aby ją poznano musiała tyle banerów z osobą osobopodobną do siebie wywiesić w mieście i nie tylko. Bo przecież jakby była znana i zasłużona, to te banery zbędne by były. Taka logika.

   • A ja twierdzę, że jak kogoś nie stać na przyzwoitą karierę zawodową, a ma wygórowane mniemanie o sobie i jako tako gadane – bierze się za politykę… Niestety! Ta pani o osobopodobnym publicznym wizerunku, to nie moja bajka!

 5. Gnębienie przedsiębiorców nieudanymi systemami do uszczelniania VAT, droga żywność w zachodnich marketach, ciągłe podwyżki cen towarów i usług spowodowane 500 plus, brak wsparcia rolnictwa, poddańczość względem Rosji. Co wy ku..de robicie z tym krajem? Czy wy nas macie za idiotów??

  • Mają ludzi za idiotów utrzymując cenę paliwa poniżej 5 zł, gdy ropa na giełdach drożeje. Po wyborach paliwo po 5,40. Przecież obajtki muszą sobie odbić obecne dotowanie ceny.

   • Dokładnie tak benzynka. Przecież tylko spółki związane bezpośrednio z rządem ( Orlen, lotos) utrzymują sztucznie cenę benzyny o 5 gr niżej niż inne, całkowicie wolnorynkowe podmioty. To jest żałosne.

 6. PiS troszczy się o Polskę i o zwykłych ludzi. Hasła PO : pieniędzy na 500+ nie ma i nie będzie, emerytura dla kobiet i mężczyzn od 67 lat, przyjmiemy tylu uchodźców muzułmańskich ile powie UE, mafie vatowskie to propaganda PiS itd.

 7. Tylko ktoś bardzo biedny i mentalnie zagubiony może tak powiedzieć, Gośc. Ja nie chcę, żeby jakaś photoshopowana z pisu o mnie dbała, a ja mam być wdzięczny jej i sułtanowi Pislandu za ochłapy i kontrolę obywatela na każdym kroku. A zadbać to niech kazdy zadba o siebie. Ludzie, co oni z wami już zrobili, rozdawacze społecznych pieniędzy. Pogonić ich teraz, bo za 4 lata nie będzie czego sprzątac.

  • Wcale nie jestem bardzo biedny. Dla Ciebie ochłap a dla innych coś bardzo ważnego. Pogarda dla słabszych standardowo okazywana przez PO. Swoboda działania gwarantowana przez PO skutkująca masowymi wyłudzeniami VAT. Gwarantowane przez PO państwo funkcjonujące teoretycznie. Dlatego PO przegrało wybory. Ty sobie dobrze radzisz – to dobrze.

 8. Opolszczyzna pisowska jakiś żart to co wszyscy mieszkańcy którzy nie są zwolennikami pisu zostaną deportowani czy szykują się jakieś prześladowania to podpada pod groźby

 9. Pakujta ludziska toboły, pociągi już z wagonami na bydło są szykowne. Tylko dokąd wywioza? Ja przeszedłem na stronę ciemnej mocy jakoś to przetrwa.

 10. Wytrzymałem 1:30 min tego pierdo…enia i aż od tego dobrobytu z tych ust kotka mi się okociła – akurat z kotem żartuje. Kłamstwa i obietnice nie spełnione a wręcz uśmiercanie całej gospodarki to dopiero początek (zaraz się znajdą obrońcy – jak ci co krzyczeli „gdzie jest krzyż”). Po drugie niech Pani tak nie macha na każdym filmie głową jak ten piesek za czasów PRL na tylnej półce malucha bo to tylko przypomina do czego brniemy z tą dobrą zmianą.

 11. Dokładnie ludzie, zaraza, dam ci kobieto dobrą radę, wyjdź ty do ludzi i zapytaj się ich co im sprawia problemy w życiu codziennym. A nie czy zagłosuje Pan, Pani na PiS. I jak się już dowiecie o naprawdę trudnych sprawach, problemach zwykłego Kowalskiego, i chociaż połowę tych problemów byście rozwiązali, to bym złego słowa nie powiedział. My widzimy jaki wy nam i Polsce los szykujecie. Tak jak na Węgrach?. Że ludzie głosu nie mają itp. Pozdrawiam

 12. czytam te Wasze komentarze,na temat PIS-u,i zastanawiam się,skąd w „ludziach”???!!! tyle,jadu,nienawiści. Jesteście tak zindokrynowani -najprawdopodobniej przez TVN,że w głowach zamiast muzgów macie pulpę zimniaczaną.

 13. Przejechałem dziś prawie przez całe województwo opolskie i jestem zdumiony wielkością i ilością bilbordów, plakatów tej pani. Wiszące bilbordy o powierzchni supermarketów pewno sporo kosztują. Ciekawe kto to finansuje. Czy bezinteresownie? Mówią ludziska, że udział w tym wyborczym przedsięwzięciu bierze udział jeden gościu z jakiegoś interesu medycznego i drugi dosyć znany z pewnej działalności. Podobno widują ich razem z panią spoglądającą z plakatów. Kto rozlicza i kontroluje koszty kampanii wyborczej. Mieszkańcy uważają, że to marnotrawienie pieniędzy. Ponieważ dobry i znany kandydat na jedynce na liście wyborczej nie musi się tak mocno starać, bo wyborcy bez bilbordów wybiorą. O co tu chodzi?

Skomentuj