„Wynik w Kędzierzynie-Koźlu to zimny prysznic dla PiS”. Michał Nowak gościem Studia KK24.pl

26

Michał Nowak, radny miejski i szef Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu w Studiu KK24.pl komentuje wynik niedzielnych wyborów. Uważa, że liczba głosów, którą w Kędzierzynie-Koźlu zdobył Rafał Trzaskowski, wygrywając z Andrzejem Dudą, powinna być zimnym prysznicem dla lokalnego PiS:

26 KOMENTARZE

 1. Trzaskowski zapomniał, że był posłem jak Prawo i Sprawiedliwość głosowało za obniżeniem wieku emerytalnego i zapomniał, że głosował przeciw. Ale przystojny jest i zna francuski i ma kolegów za granicą no i negocjował przyjęcie muzułmańskich uchodźców przez Polskę. Gdzie w Kędzierzynie-Koźlu zostaną zakwaterowani uchodźcy muzułmańscy ?

 2. Zastanawiam się dla kogo ma być ten zimny prysznic, bo procenty i statystyki mówią same za siebie:
  Wybory 2015 I tura Miasto K-K
  Duda Andrzej 24,09%
  Komorowski Bronisław Maria 41,38%

  Wybory 2020 I tura Miasto K-K
  Duda Andrzej 33,2%
  Trzaskowski Rafał 37,7 %

  Jak na dłoni widać, KOGO sztab bardziej przyłożył się do przedwyborczej pracy!

 3. Co on bredzi. Wszystkim wiadome jest, że to czerwone miasto. Patrząc z tego punktu widzenia, to jednak sukces, bo różnica była niewielka.

 4. Z czego ten małolat się cieszy ? Te wzajemne oskarżenia…. Opluwanie się, wychwalanie…. Tylko, że nie mają czym. Prawda jest taka ,że od 30 lat jest bałagan, a ostatnia dekada to chaos i wieczne kłótnie o władzę. To już nawet na społeczeństwo przeszło. Do tego media jeszcze podsycają…. I dlatego Polaków toczy chamica społeczna. Jak ludzie tego nie zrozumieją , to nie będzie dobrze w tym kraju. Politykom właśnie chodzi oto by ludność była skłócona ze sobą. Przecież łatwo takim narodem się manipuluje i rządzi. A te obiecanki ‚kiełbasa przedwyborcza”? Trzeba być frajerem by się na to dać jak upośledzone dziecko za cukierka. Tak samo za 500 plus i 13 emeryturę. Żeby komuś dać , trzeba komuś zabrać. A z pustej kasy ? ….. Te fanaberie pisowskie to pokolenia będą spłacać. Teraz dzieci, na które rodzice biorą zasiłek 500 plus,a w przyszłości dorośli, jak nie będzie pracy i godnej płacy, to co zasilą ten kraj ? Czy ktoś o tym wśród politykierów myśli ? Oni nas społeczeństwo maja za nic, nic od królów się nie zmieniło. Jedni się bawili i przepieprzali to co drudzy musieli wytworzyć. I teraz jest tak samo tyle ,że w cywilizowany sposób. Więc co chcecie dalej tak żyć ?

 5. Pan Nowak to jest oderwany od rzeczywistości. Wynik w mieście owszem dla Trzaskowskiego ale w powiecie wygrał Duda jak i w całym opolskim. Siejecie kłamstwa i nic więcej. Nie ładnie Panie Nowak!

 6. Michałek przewrotny, jak wszyscy POKOnani! Przecież w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim jednak wygrał Andrzej Duda, a także w całym naszym województwie.
  Przypomnę, że w 2015 r. na Opolszczyźnie wygrał Komorowski, w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim Komorowski, a w Kędzierzynie-Koźlu wygrał … Komorowski.
  To dla kogo jest to zimny prysznic?!

  • jaka szkoda, że pan tu bez mózgu przychodzi ale z użytym papierem toaletowym. Proszę wziąć zimny prysznic bo zapach tylni eskaluje nawet w internetach. To ci pa!!!

 7. My mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla żądamy od Platformy i KO zorganizowania WIECU politycznego. 3500 podpisów poparcia było dla Trzaskowskiego z naszego miasta do zgłoszenia jako kandydata, teraz w głosowaniu 28 czerwca było 10 091. Zatem zróbcie ten wiec. Niech będzie kolorowo, wręcz tęczowo i super nowocześnie.
  Panie Nowak i panie Masełko, czy umiecie panowie chociaż to zorganizować, zamiast śmieszne przemowy i nic po za tym !!!

 8. Nowak ma 100% racji. Nie ma porównania z 2015. Wtedy PiS nie był u władzy a dziś ma władzę totalną, większośc w sejmie, tubę propagandową w postaci tvp, służby specjalne, TK, SN, KRS, prokuraturę. Lokalni pisowcy i Porowska zapowiadali wygraną Dudy w KK. A dostali zimny prysznic. Brawo PO. II tura pokaże ile wart jest Duda w mieście i powiecie.

  • @Rüstem Pasza Salam alejkum! Prawo i Sprawiedliwość- totalna władza? To przypomnę Ci, co miało PO, przed 2015 rokiem. TVP, TVN, SN, Trybunał Konstytucyjny, sluzby wszelkie, prokuraturę, przychylne do dzisiaj serwisy internetowe typu WP.Pl, spacyfikowali nawet w miarę obiektywny dziennik Rzeczpospolita, wyrzucając w imię „pluralizmu” nieprzychylnych dziennikarzy itd….. To był prawdziwy cud, że PIS wtedy wygrał z tym systemem – ludzie mieli naprawdę dosyć. Dlatego nie wolno dopuścić by tamta ekipa wróciła do wladzy!

  • POKO marzy się powrót do koryta i było jak za rządów przez osiem lat rządów PO i PSL. Tak jak w Matuszce Rosiji u Władymira Putina na następne dwie kadencje. Panjał Rüstem Pasza.

 9. Z prawie 20% straty w 2015 do 4 w 2020 to zimny prysznic dla PIS według Pana Nowaka, ale co ma mówić skoro on ponosi polityczną odpowiedzialność za klęskę …

 10. Jak nie chcecie sfałszowanych wyborów – to róbcie telefonami zdjęcia swoich kart wyborczych – najlepiej tak aby wszyscy z komisji, to widzieli 👀👀👀

 11. Tak z innej bańki mam dwa pytania do Pana Nowaka.
  – czy to prawda, że Pani Starosta przebywa aktualnie na długotrwałym ( tzn przekraczającym miesiąc ) zwolnieniu lekarskim ?
  – czy w związku z tym podjął, lub planuje Pan podjąć kroki zmierzające do zweryfikowania przez ZUS tego stanu rzeczy ?
  W żaden sposób nie podważam zasadności ewentualnego zwolnienia lekarskiego i życzę Pani Staroście zdrowia, ale z tego co pamiętam kilka lat temu Pan Nowak był w grupie osób inicjujących kontrole ZUS zaświadczeń lekarskich konkurencyjnego komitetu wyborczego. Ciekawe, czy w sytuacji, gdy sprawa dotyczy prominentnego członka PO Pan Nowak zachowa takie same standardy, czy będzie udawał, że tematu nie ma i nie ma się czym zajmować.

Skomentuj