Znowu wypadek w Reńskiej Wsi. Jedno z aut wpadło na posesję. Są poszkodowani. ZDJĘCIA

4

Niedługo trzeba było czekać na kolejny wypadek na feralnym skrzyżowaniu dróg krajowych z drogą wojewódzką w Reńskiej Wsi.

W środę około godz. 21 doszło tam do zderzenia dwóch aut osobowych – volkswagena passata i volkswagena sharana.

Nasz reporter był na miejscu. Jedno z aut staranowało ogrodzenie i zakończyło jazdę na prywatnej posesji. Jak przekazali nam świadkowie, samochód jadący od strony Pawłowiczek wymusił pierwszeństwo na aucie nadjeżdżającym od strony Większyc.

Są poszkodowani. Na miejscu interweniuje pogotowie, straż pożarna i policja, która ustala dokładne okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu.

4 KOMENTARZE

  1. ILE KOSZTUJE AKCJA WSZYSTKICH SŁUŻB PRZY TAKIM WYPADKU????
    SĄDZĘ ŻE PO TYGODNIU TO RONDO JUŻ BY BYŁO A I MOŻE NAWET BEZ KOLIZYJNE SKRZYŻOWANIE Z WIADUKTEM.JUŻ NIE CHODZI O TYCH CO TE WYPADKI POWODUJĄ BO TO CHYBA Z INNEJ PLANETY ALE O SAM KOSZT INTERWENCJI.
    POZDRAWIAM

  2. Bardzo częste wypadki w tym miejscu, to nie kwestia braku umiejętności czy niedostatecznego wyszkolenia kierowców którzy je spowodowali, tylko (nie wnikając w szczegóły) samego skrzyżowania, które powinno być jak najszybciej przebudowane. Miejscowi znają to niesławne skrzyżowanie, jego niechlubne statystyki oraz zasady ruchu na nim obowiązujące, ale przecież to nie oni powodują te wypadki, tylko zamiejscowi, którzy jadąc K38/W418 przecinają K45 na pełnej prędkości, w błędnym przeświadczeniu o pierwszeństwie przejazdu. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że tak wielu kierowców (również zawodowych) nie zna znaku STOP, lub by zaoszczędzić kilkanaście sekund celowo go ignoruje, świadomie narażając się przy tym na utratę życia.

Skomentuj