Zima dała się kierowcom we znaki. Seria kolizji i stłuczek w Kędzierzynie-Koźlu i okolicach. ZDJĘCIA

0

Policjanci z wydziału ruchu drogowego mają dziś pełne ręce roboty. Na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego od rana doszło do kilku kolizji drogowych. Na szczęście w ich wyniku nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.

Po raz pierwszy policjanci interweniowali po godzinie 5.30 w Śródmieściu. Na ulicy Wojska Polskiego zderzyły się dwa osobowe mercedesy. Po upływie niespełna godziny mundurowi zostali wezwani na ulicę Kłodnicką. – W wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze kierowca forda focusa stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rowu – informuje podkomisarz Andrzej Zwęgliński z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

O godzinie 8.34 doszło do kolizji samochodu ciężarowego renault z osobówką tej samej marki. Kierowca ciężarówki z naczepą również nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w renault modus. Sprawca kolizji na ulicy Grunwaldzkiej został ukarany mandatem.

O godzinie 10 na skrzyżowaniu ulic Racławickiej i Anny zderzyły się dwa audi, również w tym wypadku sprawca zdarzenia został ukarany mandatem. Godzinę później, w Cisku na ulicy Wiejskiej doszło do zderzenia skody i audi.

kol1 kol2

IMG_20170105_093028

m3

 

 

 

Skomentuj