Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408

2

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności niedzielnego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Doszło do niego tuż po godzinie 14 na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu, do zderzenia doszło, gdy osobowy renault wyjeżdżał z ulicy Mostowej w kierunku Starego Koźla. Zderzyło się z nim osobowe audi poruszające się po drodze wojewódzkiej nr 408 od strony Kędzierzyna-Koźla.

– W renault oprócz 44-letniego kierowcy znajdowała się jeszcze kobieta, a w prowadzonym przez 23-latka audi jeszcze dwójka pasażerów. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważniejszych obrażeń – opowiada podkomisarz Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji.

Kierowcy obu pojazdów są mieszkańcami naszego powiatu. Badanie alkomatem wykazało, że obaj panowie byli trzeźwi. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, który przyjrzy się okolicznościom, w jakich doszło do wypadku i rozstrzygnie o jego przyczynie.

Foto: Pomoc Drogowa TYTAN

Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408 Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408 Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408 Zderzenie dwóch osobówek na skrzyżowaniu ulicy Mostowej z drogą wojewódzką nr 408

2 KOMENTARZE

Skomentuj