Urzędnik z Kędzierzyna-Koźla w programie „Ekspedycja” na Discovery Channel. Pierwszy odcinek już dzisiaj

5

Michał Kuś z Kędzierzyna-Koźla to na co dzień poukładany pracownik urzędu miasta zajmujący się organizacjami pozarządowymi. Ale gdy zrzuca marynarkę, budzi się w nim bestia uzależniona od adrenaliny. Najbardziej lubi uwalniać ją podczas ekstremalnych biegów z przeszkodami i gdy umazany błotem z wyczerpania pada na mecie – czuje się szczęśliwy. Teraz czas jednak na kolejne wyzwanie. Michał dostał się do programu „Ekspedycja” na kanale Discovery Channel.

„39-letni, żonaty urzędnik. Jego specjalność to zawody w biegach przeszkodowych typu Runmagedon, w których zdobywa liczne odznaczenia. Jego żywioł to także woda – kiedyś był ratownikiem wodnym, ma uprawnienia sternika i kapitana jachtowego. Postrzega samego siebie jako spełnionego, szczęśliwego człowieka – jednocześnie nie stroniąc od nowych wyzwań i przełamywania swoich barier. Program jest ku temu najlepszą okazją” – tak Michał przedstawia siebie na stronie programu.

Kędzierzynianin znalazł się wśród 18 uczestników, którzy zawalczą o wyjazd na egzotyczną wyspę, gdzie pod okiem kamer będą walczyć o przetrwanie. Najpierw jednak zostaną poddani próbie na obozie w Bieszczadach. Najlepsza szóstka przejdzie do finału. Pierwszy odcinek programu już dziś o godz. 22 na Discovery Chanel.

5 KOMENTARZE

    • Mnie na np: nic nie obchodzi, ale jednak na portalu piszą o jego prywatnym życiu, to chyba oczywiste że będą komentarze.

  1. Przykre , ze mieszkancy KK tak czesto sa negatywnie nastawieni :) Mieszkaniec naszego miasta dostal sie do programu, wiec moim zdaniem super i dlaczego tego nie promowac :) Ja osobiscie sie ciesze i zycze powodzenia :)

Skomentuj