Sylwester pod chmurką? Nie w Kędzierzynie-Koźlu. Najbliższą imprezę organizuje Polska Cerekiew

0

Kolejny rok z rzędu zarówno miasto, jak i powiat, nie zdecydowały się na organizację plenerowej imprezy sylwestrowej. Kto czuje się zawiedziony, może liczyć na Polską Cerekiew. Zabawa na placu przy urzędzie gminy zapowiada się szampańsko.

W Kędzierzynie-Koźlu nigdy nie było tradycji organizacji imprez sylwestrowych „pod chmurką”, choć przez chwilę wdawało się, że takowa właśnie się rodzi. W 2013 roku na scenie rozstawionej przed krytą pływalnią wystąpiła Kasia Kowalska. Z kolei dwa lata temu w organizację zabawy włączyło się starostwo powiatowe. Na placu Wolności wystąpił Liber i Natalia Szroeder. Rok temu imprezy nie było.

W najbliższą sobotę, 31 grudnia w Kędzierzynie-Koźlu również nie będzie organizowane żadne wydarzenie plenerowe, choć z pewnością część mieszkańców w okolicach północy zajrzy na Plac Wolności i Rynek, aby złożyć sobie noworoczne życzenia.

Wszystkich do siebie zaprasza za to Polska Cerekiew. Impreza rozpocznie się o godz. 21. Poprowadzi ją Artur Szczęsny z Radia Park. Na scenie wystąpią zespoły Doxx oraz Czerwone i Czarne. Zaplanowano także pokaz pirotechniczny. Wstęp oczywiście wolny – szczegóły na plakacie.

Sylwestrowe spotkanie dla mieszkańców tradycyjnie organizowanie jest również w Sławięcicach, jednak w tym roku wydarzenie będzie miało skromniejszy wymiar.

15820873_10202395550006041_33599806_o

Skomentuj