Starosta Małgorzata Tudaj w lodowatej kąpieli z Morsami z Dębowej. Tak świętują 15-lecie klubu

1

Starosta razem z morsami wskoczyła do wody w 15-tą rocznicę powstania klubu z Dębowej i… według kędzierzyńskich morsów, żaden starosta w kraju jeszcze się na to nie odważył. O tym, że Małgorzata Tudaj planowała sprawić niespodziankę morsom nie wiedziano właściwie do ostatniego momentu.

– Mieliśmy informację, że będą u nas przedstawiciele władz miasta i powiatu, ale nikt nam nie mówił, że w jubileusz zrobią nam taką frajdę, bardzo się cieszymy, to dla nas najlepszy prezent – mówił szef klubu Janusz Tyka.

– Woda jest rzeczywiście lodowata, ale po rozgrzewce nie jest tak źle, zawsze ich podziwiałam, ale obiecałam sobie, że kiedyś i ja muszę spróbować. Podoba mi się, więc będę tu częściej – mówiła Małgorzata Tudaj udzielając dziennikarzom swojego pierwszego wywiadu wprost z… jeziora.

Starosta w prezencie otrzymała morsa – maskotkę oraz oficjalną koszulkę klubu. Woda w Dębowej miała dziś zaledwie dwa stopnie Celsjusza.

morsy dębowa małgorzata tudaj (1) morsy dębowa małgorzata tudaj (2) morsy dębowa małgorzata tudaj (3) morsy dębowa małgorzata tudaj (5) morsy dębowa małgorzata tudaj (6) morsy dębowa małgorzata tudaj (7)

1 KOMENTARZ

  1. Śledząc historię, można zauważyć, że niektórzy samorządowcy z KK taplają się w zimnej wodzie, co niekoniecznie dobrze wpływa na zachowanie krzeseł.

Skomentuj