Szwajcarska precyzja, innowacyjność, jakość i niezwykłe wzornictwo, wszystko to serwuje swoim klientom firma Scott – prawdziwy rowerowy gigant.  Marka wybierana przez profesjonalistów dostępna jest w salonie „Cardio-Sport”  – autoryzowanego dealera firmy Scott.

Scott to jedna z najchętniej wybieranych marek w naszym kraju. Korzenie firmy wywodzą się z USA, lecz od kilku dziesięcioleci kwatera główna znajduje się w Szwajcarii. Początki Scotta sięgają roku 1958 kiedy to Ed Scott zrewolucjonizował narciarstwo, konstruując pierwsze aluminiowe kijki narciarskie. Od tego czasu firma oferuje szeroką paletę innowacyjnych produktów. Przełomowym momentem w działalności Scotta było wyprodukowanie najlżejszego roweru górskiego z pełnym zawieszeniem, był to kamień milowy w historii rozwoju przemysłu rowerowego.

Rowery i akcesoria marki Scott można kupić u autoryzowanego dealera w naszym mieście – salonie „Cardio-Sport”.

– O dealerstwo Scotta staraliśmy się już od kilku lat, nie było to wcale proste. Musieliśmy spełnić wiele wymogów, od warunków lokalowych począwszy, poprez wyposażenie serwisu, cykl szkoleń,  po jakość obsługi klienta. Spełniliśmy je już dwa lata temu, a w tym sezonie udało się nawiązać realną współpracę. Scott to światowa marka branży rowerowej, producent z wysokiej półki. Jakość rowerów jest niesamowita, porównując do innych marek zdecydowanie Scott wiedzie prym. Każdy detal jest dopieszczony, rowery składane są z mocnych podzespołów takich firm  Shimano, Sram, Fox, Rock Shock.  Kolekcja Scott 2017 jest niezwykle bogata. Chcemy ją pokazać naszym mieszkańcom i promować markę, która bez wątpienia jest tego warta – mówi Karol Wołyński, właściciel salonu.

Jak podkreśla Karol Wołyński Scott to przede wszystkim rowery sportowe, jeśli chodzi o rowery miejskie, trekkingowe, to salon wciąż utrzymuje współprace z innymi znakomitymi firmami jak: Kross, Cossak, czy Merida.

Atutem salonu „Cardio-Sport” jest również prężnie rozwijający się serwis prowadzony przez profesjonalnych mechaników, którzy mają na swoich kontach sukcesy w amatorskim kolarstwie szosowym. Kierownik serwisu Jaromir Zajfert w okresie jesienno-zimowym szkolił się w serwisie Scotta w Hiszpanii.

– Scott, tworząc rowery, dobiera najlepszej jakości komponenty i nie chodzi tylko o ramę i widoczne elementy, typu przerzutki, hamulce, ale również to czego nie widać na pierwszy rzut oka, czyli na przykład łożyska, osie, linki i tak dalej – mówi Jaromir Zajfert.

– Kupując rower czasami lepiej dołożyć trochę pieniędzy i mieć świadomość, że to dobry zakup na lata. Firma Scott daje nam gwarancję dbałości o szczegóły, to widać w każdym rowerze. Już na dzień dzisiejszy mamy duży wybór rowerów szosowych, górskich XC na kołach 27,5 i 29 cali. Oferujemy również liczne akcesoria rowerowe i odzież sportową – dodaje Karol Wołyński.

W serwisie rowerowym „Cardio-Sport” można uzyskać fachową poradę i dokonać przeglądu swojego roweru, również jeśli nie został on zakupiony w salonie. Warto o tym pomyśleć, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w nowym sezonie rowerowym. Kierownik serwisu Jaromir Zajfert zaleca, by upewnić się, że wszystko w rowerze działa tak jak należy.

– Nasi klienci mają cieszyć się jazdą na sprawnym i bezpiecznym rowerze, to cel nadrzędny, jakim kierujemy się w naszym serwisie – mówi Jaromir Zajfert.

Robiąc zakupy w sklepie  „Cardio-Sport” przy ulicy Wyspiańskiego 19, możemy liczyć na szeroki wybór produktów, wiele znakomitych marek, ale przede wszystkim na fachową poradę wykwalifikowanego personelu.

Artykuł promocyjny

1 KOMENTARZ

  1. Gdy będę w tamtych stronach, to obiecuję wstąpić, porównam ceny.
    Mam nadzieję, że będą atrakcyjne, mimo tylu buziek pozujących do foto.
    Bo przecież wiadomo, każda chce jeść.

Skomentuj