Przywitaj Nowy Rok w kinie. Helios zaprasza na dwa Maratony Sylwestrowe

0

To będą ostatnie seanse w tym roku i pierwsze filmy na dużym ekranie w 2017 roku. Kino Helios w Odrzańskich Ogrodach zaprasza na dwa Maratony Sylwestrowe.

ZESTAW 1:

W zestawie pierwszym, swój udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. James Franco i Zoey Deutch, których zobaczymy w komedii „DLACZEGO ON?”. Po północy za świetny nastrój odpowiedzialni będą Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha i Piotr Stramowski w filmie – „PO PROSTU PRZYJAŹŃ”.

 

ZESTAW 2:

Na początek tej wyjątkowej nocy na naszych ekranach pojawią się Emma Stone i Ryan Gosling w przepięknym „LA LA LAND”. Po północy ich miejsce zajmą Will Smith, Keira Knightley, Edward Norton, Kate Winslet i Helen Mirren w filmie „URKYTE PIĘKNO”.

Przed północą, po zakończeniu pierwszych seansów zapraszamy wszystkich sylwestrowych maratończyków na poczęstunek w postaci: kawy, herbaty, soków oraz słodkich i wytrawnych przekąsek. O północy wspólny toast noworoczny z lampką szampana!

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Skomentuj