Piosenka Dominika zwyciężyła! Talent młodego artysty z Kędzierzyna-Koźla doceniony w programie śniadaniowym

0

Dominik Rossa z Kędzierzyna-Koźla spróbował swoich sił  w plebiscycie na „Porankowy utwór miesiąca” w programie „O!Polskie o poranku” na antenie TVP3 Opole. Zaprezentował swoją optymistyczną piosenkę „Jestem sobą” i  jak się okazało, kawałek przypadł do gustu telewidzom. Dominik otrzymał najwięcej głosów.

 O zwycięstwie Dominika zadecydował ostatni dzień głosowania. Mieszkaniec naszego miasta zdobył 34 proc głosów i miał 4 proc. przewagi nad osobą, która zajęła drugie miejsce. Konkurencja była duża, w konkursie startowało aż 21 uczestników. Piosenka Dominika będzie emitowana w ogólnopolskim programie TVP.

– To był mały sprawdzań tego, czy ludziom podoba się moja muzyka, bardzo się cieszę, że została doceniona. Ostatniego dnia, gdy dowiedziałem się, że nieznacznie wyprzedziła mnie konkurentka, wrzuciłem informację o głosowaniu na Facebooka i szybko sytuacja zmieniła się na moją korzyść– mówi Dominik.

To nie pierwszy sukces Dominika w programie śniadaniowym, swoją twórczość zwycięsko wyśpiewał również w programie „Dzień Dobry TVN”.

Występ Dominika Rossy na niedawnym festynie w Azotach:

Skomentuj