Od gabinetu do kliniki. Przychodnia „4 Łapy” świętuje 5. urodziny i otwiera nową siedzibę. ZDJĘCIA

0

Po pięciu latach działalności przychodnia weterynaryjna „4 Łapy” z Reńskiej Wsi przeniosła się do nowej siedziby. Lecznica przy ulicy Raciborskiej wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzet diagnostyczny, a na miejscu przyjmuje czterech lekarzy weterynarii i czterech techników.

Historia „4 Łap” sięga 2012 roku, kiedy to Magdalena Żuchora otworzyła gabinet przy ulicy Fabrycznej. Od początku działalności specjalizuje się on w leczeniu zwierząt domowych. Wraz z upływem czasu i rozwojem działalności pojawiła się potrzeba rozbudowy lecznicy o dodatkowe gabinety i usługi. Dziś otwarto nową siedzibę przychodni.

Budynek o powierzchni 130 metrów kwadratowych składa się z dwóch gabinetów przyjęć, recepcji połączonej z poczekalnią, wydzielonej strefy dla lekarzy, toalet i gabinetów diagnostycznych. Całość jest klimatyzowana i powstała w technologii segmentowej. Lecznica dysponuje najnowocześniejszym sprzętem. Znajduje się w niej laboratorium do badania krwi, moczu, hormonów, inkubator, pracownia RTG, USG oraz unit dentystyczny. Niebawem oferta „4 Łap” zostanie poszerzona o salon groomerski.

Plany właścicieli przychodni są ambitne. – Za kilka miesięcy chcielibyśmy uruchomić karetkę weterynaryjną. Będziemy wtedy dostępni przez 24 godzin na dobę, a co za tym idzie z przychodni przekształcimy się w klinikę – opowiada Michał Żuchora, właściciel firmy.

Personel przychodni składa się z czterech lekarzy weterynarii, czterech techników oraz profesjonalnej groomerki. W ofercie znajdują się również konsultacje ze specjalistami z zakresu kardiologii o okulistyki weterynaryjnej, ale te usługi świadczone są po uprzednim umówieniu wizyty.

 

Skomentuj