Największy element skateparku zostanie wymieniony. Ruszy remont za blisko 300 tysięcy złotych

0

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu rozstrzygnął przetarg na przebudowę części skateparku przy alei Jana Pawła II. Umowa o wartości blisko 280 tysięcy złotych może zostać podpisana jeszcze w tym tygodniu.

O przymiarkach do prac pisaliśmy już w sierpniu. Czytaj więcej: Skatepark czeka gruntowny remont. Prace mogą rozpocząć się za kilka tygodni

Drugi przetarg na zadanie obejmujące wymianę trzech elementów w skateparku został rozstrzygnięty pozytywnie. Jedyną firmą, która wystartowała w postępowaniu był Altramps z Trzebini, który swoje prace wycenił na niespełna 280 tysięcy złotych.

– To kwota mieszcząca się w środkach zarezerwowanych przez nas na ten cel. Planujemy jeszcze w tym tygodniu podpisać umowę z wykonawcą, który po wejściu na plac budowy będzie miał 58 dni na zrealizowanie prac – wyjaśnia Zenona Kuś, dyrektor MOSiR-u.

Na razie nie wiadomo, czy na czas prowadzenia robót pozostała część skateparku pozostanie otwarta dla użytkowników. Przebudowa ma być kontynuowana w kolejnych latach, a jej całkowita wartość może sięgnąć 800 tysięcy złotych.

Skomentuj