Medaliści Ligi Światowej w Kędzierzynie-Koźlu. Antiga i spółka trenują w Azotach. ZDJĘCIA

0

Trzeci zespół tegorocznych rozgrywek siatkarskiej Ligi Światowej od niedzieli gości w Kędzierzynie-Koźlu. Reprezentacja Kanady przygotowuje się u nas do zbliżającego się XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Reprezentancja Klonowego Liścia dziś odbyła pierwszy dwugodzinny trening w hali Azoty. Zajęcia miały charakter otwarty. Pobyt Kanadyjczyków w naszym mieście koordynuje Monika Borecka, która wcześniej współpracowała z ekipą z Ameryki Północnej przy okazji mistrzostw świata w 2014 roku.

XV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozgrywany w krakowskiej Tauron Arenie rozpocznie się w piątek od starcia Kanady z Rosją (godz. 17.30). Trzy godziny później zmierzą się reprezentacje Polski i Francji. W kolejnych dniach reprezentacja Polski zmierzy się z Kanadą (sobota, godz. 15) i Rosją (niedziela, godz. 18).

Kibice siatkarscy z Kędzierzyna-Koźla w najbliższych dniach jeszcze trzykrotnie będą mieli okazję obejrzeć trening Kanadyjczyków. Drużyna Stephane’a Antigi dwukrotnie odbędzie zajęcia we wtorek (10 – 12.30 i 16 – 18) oraz będzie trenować w środę od 10 do 12.

 

Skomentuj