MATOŁKI: Straszliwa choroba parkingowa

4

– Spójrz, stanął pod samym wejściem i blokuje ruch…

– Kamil, nie patrz w tamtym kierunku. On bardzo źle zaparkował. Nie chcę, żeby coś takiego miało na ciebie wpływ. O mój Boże, Kamil, nieee!

Pod jednym z kozielskich supermarketów rozprzestrzenia się wyjątkowo zaraźliwy bakcyl. Wystarczy spojrzeć na „mistrzowskie parkowanie”, aby zaraz  nie móc oprzeć się pokusie zrobienia tego samego. Efekty tej straszliwej choroby udało się uwiecznić jednemu z naszych czytelników:

– Seat przy samych drzwiach oczywiście parkuje, a Renault blokuje wyjazd autom stojącym po lewej na wyznaczonych miejscach parkingowych. Totalna wioska – komentuje pan Stefan.
Niestety, na tę przypadłość ciągle nie wynaleziono lekarstwa.
media media1

4 KOMENTARZE

  1. Pod Lidlem po drugiej stronie codziennie!!!!!!!!!! są „kierofcy” parkujący obok czerwonych pól parkingowych, byle o 3 metry bliżej sklepu. Również sporo jest takich, którzy mimo braku dzieci, parkują na miejscu dla rodzin z dziećmi oraz „inwalidzi umysłowi” parkujący na miejscu dla niepełnosprawnych. Robić zdjęcia i publikować z czytelnymi numerami rejestracyjnymi.

  2. Pan Stefan zamiast robić zdjęcia, niech lepiej poćwiczy na placu manewrowym skoro uważa, że ten Renault blokuje wyjazd pojazdom zaparkowanym z lewej strony.

  3. xxx nie chodzi o blokowanie, tylko jakąś zdziczałą modę. Na tym zdjęciu mogę zrozumieć, bo ten kierowca nie dałby rady zaparkować na wąskim miejscu parkingowym między dwiema dziwnymi białymi liniami – za potężna limuzyna, ale przeważnie to jest wygodnictwo, lenistwo i zwykłe niechlujstwo. tak jak nieużywanie migaczy inne tego typu zachowania, np. koślawe parkowanie okrakiem na dwóch miejscach.

Skomentuj