Marszałkowski Budżet Obywatelski na finiszu. Dziś ostatni dzień na oddanie głosu

0

Już tylko godziny pozostały mieszkańcom województwa opolskiego na głosowanie w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

W ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy regionu mają do dyspozycji 3 miliony złotych do wydania na zadania wskazane na terenie powiatów bądź obszarów subregionalnych. Mieszkańcy naszego powiatu mogą wybierać spośród ośmiu zadań o zasięgu powiatu oraz trzech zadań wskazanych do realizacji na terenie subregionu obejmującego zasięgiem powiaty: kędzierzyńsko-kozielski i strzelecki.

Informacja o tym jak głosować elektronicznie oraz link do głosowania dostępny pod adresem: https://budzet.opolskie.pl/jak-glosowac/

Głosować można też przez wrzucenie karty do urny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i w punktach informacyjnych oraz korespondencyjnie na adres UMWO:

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
ul. Piastowska 14
45- 082 Opole

Na parterze w holu głównym Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle ustawiono zapieczętowaną urnę, gdzie również można oddać swój głos (karty do głosowania znajdują się obok urny do głosowania).

Skomentuj